Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Hujšanje pod zdravniškim nadzorom?

Hujšanje pod zdravniškim nadzorom?

lep pozdrav!

Bom najprej malo razložila da ne bo čiste zmede v mojem pisanju.Ta tedn sem zamenjala zdravnico in ker nisem imela časa odnesti zdravstvene kartice je to namesto mene naredila mami, ki je zdravnico vprašala po tem hujšanju pod zdravniškim nadzorom.Zdravnica si je vzela moje podatke, in povedala da ko bo štartala naslednja skupina me pokliče.Do tukaj vse ok. No in naslednji dan me že poklice neka sestra da so prejšnji četrtek že začela z eno skupino mlajših hujšaric in da se jim lahko priključim.In ker sem bila tako presenečena ob klicu…saj sem pričakovala, da od tega še nekaj časa ne bo nič, sem pozabila karkoli vprašat….torej!

Kako ta program sploh izgleda.Vem da je vsak četrtek ob 19.00 in to je vse.

-ali dobiš kak jedilnik?
-te tam vagajo, da vidijo če se držiš diete?

itn. Če mi lahko katera karkoli pove, saj sem popolnoma nepripravljena?

Hvala

Ja kje pa boš začela z programom-kateri zd. dom?
ja tam se dobijo jedilniki, marsikaj dobrega in koristnega izveš o hrani! Seveda da te najprej izmerijo, stehtajo, naredijo meritve(maščobe, voda, mišice…) in potem te spodbujajo, redno tehtajo…!
če te še kaj zanima, vprašaj!

Hoj,

Nikita12, mene zanima? Kam hodiš ti? Si v Cindi programu… tudi sama bi se rada pridružila kaki grupi po nivem letu… (ne da odlašam, ampak grem na dopust!!!:))

Hvala za odgovor,

Tina

nova
Uredništvo priporoča

To je v zd. Kranj

Nataša

Živjo!

Mene pa zanima, če katera hodi na šolo hujšanja v Ljubljani?
Kateri zdravstveni dom, kako ste kaj zadovoljne?

Ima mogoče katera kakšno kontaktno številko sestre, ki ima čez program?

Hvala za informacije!

V zdravstenem domu Vič je sestra Darja, ki je krasna ženska. Mislim, da se naslednja skupina začne sredi januarja. Morda ima še kaj prostora. Pokliči, če ti ni predaleč.

Hej!

jaz hodim v ZD šiška! Sem pa ful zadovoljna…pač vrjetno je vseposvod približno enako!
Sicer je program samoplačniški-in pride brez telovadbe 30€mesec(tukaj je všteto 2x pregled pri zdravini 2x skupina…pa potem vsa tista testiranja)! Je pa tako od septebra do konca januarja pa od februarja do konca junija! mislim, da bi mogel biti še kak prostor!
Ko sem jaz začela nas je bilo v skupini okoli 20, sedaj pa ne vem če nas je 10(pomoje še manj)!
Mah tako, dobro za motivacijo..pa pod kontrolo si in je prec malo lažje!

Pozdravljeni. Kako pa prideš o tega programa v Kranju o hujšanju?

Jezus punce no … Najprej odpreš 11 let staro temo, pa če prebereš, kar piše, lahko vidiš, da hujšajo po zdravstvenih domovih. Torej pokliči v najbližji Zdravstveni dom v tvojem kraju ali blizu in povprašaj o Cindi programu za hujšanje. Prepričana sem, da boš vse izvedela. Srečno!

New Report

Close