Najdi forum

tablete za hujšanje

Pozdravljene!

Ali je katera od vas že naročila kakšen izdelek, ki je reklamiran v revijah, v stilu: Izgubila sem 30 kg in rešila zakon. Ali kateri od teh čudežnih pripravkov res deluje in kako je z vračilom denarja v primeru, da z izdelkom nisi zadovoljen, vračilo namreč vsi obljubljajo.

Hvala za odgovore in lep pozdrav, Teja

Menda prav radi vrnejo denar, ampak jih je povecini nemogoce dobiti, ker tistem naslovu potem nihce ne pozna, telefonske stevilke pa so povecini lazne. Nekaj dni nazaj so tukaj lepili linke do forumov, kjer so bile debate na to temo. In kljub temu, da so tam ljudje pisali, da gre za ociten nateg, so se damice se vedno zanimale, kako lahko narocijo. Kar se mene tice, je to cenena propaganda. 30 kilogramov nikoli ne mores shujsati brez odrekanja hrani in prekleto veliko telovadbe. Da o resevanju zakonov ne govorim.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

joj babe no…. a se vam ne zdi logično, da če bi take pilule res obstajale, na tem svetu ne bi bilo buckastih ljudi, pa tudi naomi & co bi se lahko nažirale s pleskavicami brez slabe vesti, pa fitnesi bi najbrž samevali.

jaz ne morem verjet da kdo temu sploh še naseda.

nova
Uredništvo priporoča

Enako.

Jaz sem sicer nekoč zgubila približno toliko, ampak sem se prekleto namatrala s telovadbo in seveda tudi popolnoma spremenila svoj življenski slog.

Tablete ti ne bodo pomagale čisto nič. Lahko te pa motivirajo tako, da začneš ob tabletah se začeti ukvarjati s športom in to bo edini pozitivni učinek teh tablet 😉

Jaz sem imela pred kratkim tabletke visilvet 1500 niti ene kile nisem zgubila, njihova tel. pa sedaj ne obstaja in nobene njihove reklame ni več.Ne nasedaj tem reklamam.Trenutno pa pijem čaj, ki sem ga kupila v lekarni in mi kar pomaga čeprav se moraš potrudit sama.

Ne morem verjet, koliko ljudi naseda takim traparijam. Zgleda res rabimo en davek na norce.

seveda vsake take tablete pomagajo in shujšaš po njih, samo večinoma shujšaš samo v denarnico.

ps.
jaz sem brez tablet, z ločevanjem, letos odvrgla 10 odvečnih kg in po treh mesecih še vedno držim isto kilažo.

k.

Hojla!

Vsem tukaj gori!

Kar pišete o tabletah in čudežnih reklamah imate res popolnoma prav. Vse v svojem življenju sem preizkusila in mi ni nikoli uspelo.

To kar pa sedaj napišem, pa je čisto druga zgodba. Pred cca tremi meseci sem zasledila pri frizerju nek drobno opisan članek, neka igralka je shujšala z afriško rastlino do ošiljenega svinčnika. Radovednost ni dala miru in internet je delal 100 na uro. Našla sem hoodio in naročila.

Sedaj na današnji dan imam 17 kg manj, ne čutim lakote in se prav posiljujem, da imam 5 obrokov.

Verjamete ali ne, vendar to je pravo. Lep dan

ne verjamem

Naročil iz MB neko tekočino za hujšanje, pomagalo ni prav nič, reklamiral in dobil nazaj denar v sedmih dneh ( pošteno ), nato sem se usedel skoraj vsak dan na kolo, začel preskakovati večerje, odpovedal sem se svinjskemu mesu in v treh mesecih zgubil 11 kg. Kruh na minimum, sladice črtaš, redna vadba in to je to !

kje se pa da to naročiti?

Za hoodio!!

Je res kar si napisala?
Jaz se odločam za naročilo, piši koliko te je stalo!

Lep pozdrav!

tudi mene zanima hodia in naročilo kje in cena prosim….

Lep pozdrav vsem.... Neli

Človeška neumnost in naivnost ne pozna meja ! Čudežne džungelske afriške in kitajske rastline s katerimi shujšate čez noč. Bi rade potuho ? NE BOSTE JE DOBILE ! Ste se odločile da boste shujšale ? Ali da boste kupovale cenene preparate ? Odločite se punce. Kajti eno z drugim nima obsolutno NOBENE veze. Bližnjic ni potuhe niti. Proces rabi čas in nekaj discipline. Vse to s tabletami itd si samo mažete oči. Kako se veselo hahlja vaši neumnosti kdor je objavil zgoraj glede une rastline. In zopet dokazal. Ni važno koliko stvari boste sprobale in ugotovile da ne delujejo. Vedno znova boste želele da vas ima nekdo za bedaka. Zakaj ? Zato ker obljubljajo enostavno rešitev ! Ker upanje itak vedno umre zadnje ! Kaj pa če… Vabljiva misel kajne ?
Če pa imate preveč denarja vam jaz prodam čudežno indijsko visokogorsko rožico. S katero zagotovo izgubite 10kg na mesec ! Samo 100€ za mesečno dozo. Da potem lahko zopet skupaj ugotovimo kako je to vse skupaj en velik nateg kako sploh ne deluje in kar skupaj poiščemo nov proizvod ki se vam bo še posebej lepo slišal. Kaj pa vem… močvirska salopivka ? Tako da si lahko spet kupite bližnjico.

Še enkrat. Odločite se že enkrat kaj bi rade. Shujšale ali kupovale čudežne preparate. Pri drugi opciji se bojim da je to napačen forum. Imate TopShop in ostale portale. To bo bolj pravi naslov za vas.

If you are not doing it for fun ... you are doing it for the WRONG reason !

Dracon!

Roko na srce verjetno si se ti v prejšnjih bolj tvojemu telesu okroglih časih tudi pozanimal o ćudežnih tabletkah, nasedel in probal, ugotovil da so te pač nategnili in spoznal, da je najbolje precej telovadit in manj in zdravo jest.

OK tebi je uspelo, tudi nam bo verjemi, tudi nas moraj najprej nategnit, pobrat denar itd., da pridemo do spoznanja, da čudežev pač ni, reši te samo trud. TopShop je tudi pravšnji za nas, imamo pa pravico bit tudi na tem forumu, da nam pač kdo (kakšen Dracon) izpraši možgane.

Pa lep zdrav, razgiban in deževen dan ti želim!
Pa,pa

pozdravljeni..
všeč mi je vaš članek…verjamem da ste dobili veliko odziva..tudi jaz bi naročila te tablete…ampak na spletu ne najdem kje…razen v ameriki…a bi mi lahko svetovali kako ste jih vi naročili?

Lepo Vas pozdravjam, Andreja!

Ooooo, tudi tole Hoodio moram komentirat.

Sem bila strokovnjak za natege. In seveda kupila te famozne obliže.
Ne govorit, da delujejo, KER NI RES!

Pa nisem debela, pa požrešnica, da se mi je težko odrečt hrani.

Sploh mi ni zmanjšalo želje po hrani, ko sem imela PMS sem glih tako imela želje po sladkem in vsem kar spada zraven.

Tako, da NE KUPUJTE TEGA, razen če imate dovolj denarja za eksperimente.

Ex se ti pridružujem, tudi jaz sem probala te čudežne obliže HOODIA, pa če bi jih al pa ne, ni bilo čisto nobene razlike, denar pa so mi vrnili.
Pač vsesorte probamo, ampak do zdaj še nobene čudežne tabletke niso pomagale.Edino, kar sem pred časom dobila lahko na recept in iz nadstandardnega zavarovanja so ble tablete xenical in reductil, niso naredile čudežev, ampak so bile v pomoč.

edine tablete ki pomagajo so efedrin 80 mg+40mg coffein+500 mg aspiriv vsako jutro
to je samo za popolnoma zdrave ljudi POPOLNOMA stranski učinki efedrin je mislim da ilegalen

New Report

Close