Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Kaj smo in kaj bomo jedli na ta sončni torek,26.septembra 2006

Kaj smo in kaj bomo jedli na ta sončni torek,26.septembra 2006

Pozdravljene mačke in mačkoni !

Danes se je dan začel s polno pozitivne energije in tako naj gre dalje za vse nas……

Kaj ste in boste vrgle v svoje lončke na štedilniku? Ali bo danes sadni ali beljakovinski dan? Morda vam Montinjak svetuje kaj dobrega za kosilo?
Napišite kaj lepega in spodbudnega pa bomo vsi boljše volje……

Ciao, Andreja

Ups, slikica je bila prevelika…sedaj pa upam, da bo….

nič se ne vidi.

nova
Uredništvo priporoča

Še en poizkus, ker je tako lep jurček, a ne vem zakaj je tako, bom morala povprašat strokovnjaka Primoža, zakaj tako….

Žal ne vem zakaj, morda se je spremenilo glede velikosti slikic?

Primož, ali mi lahko pojasniš? Dala bi samo kakšne slike iz narave ali pa kakšen krožnik pisane prehrane, a žal ne morem. Lahko kako pomagaš?

Andreja

Uf, jst sem se pa troštala da so te skenslali…

Pozdravljeni!

Danes je dan, ko bom veliko pila in malo manj jedla. In sicer:

Z: 2 hruški
K: makaroni, solata
V: nekaj sladkega, 1 rebrojedilne čokolade

3l vode!!!!
OH dan

LP Š

Bravo Špela999!

Kar tako naprej-voda je vir zdravja in življenja.

Ciao, Andreja

Zivijo Spela, tudi jaz imam danes OH dan, zjutraj dve nektarini, za malico pest indijskih oresckov in grozdje, za kosilo siroke rezance in paradiznikovo omako, za vecerjo pa Gorenjkino malo roladico in rebro crne cokolade s pomaranco.

OJla!

Hja…kaj naj rečem…včeraj sadni dan ni uspel čisto po načrtih…ja saj vem Drejč, boš rekla da tut premalo migam a kaj ko vse živce zadnje čase puščam v službi…mi ni do ničesar več ko pridem domov. Samo še na to pol mislim kje imam kaj sladkega skritega….v katerem kotičku….četudi je že stara stvar….sam da je.

No…včeraj je bil sadje do 6h zvečer…ko pa pridem domov pa cela kuhinja obiskov in odojek na mizi….ja veš da sem morala malo…Saj nisem pretiravala, sm se bolj s solato basala….samo si mislim potem čemu vztrajam že cel dan. Zdaj vem, da mi naslednjič sadni dan uspe le če bom imela tudi doma že kaj pripravljeno, ko pridem s službe da se ne pregrešim.

Danes pa:

Z: nič
K: zelenjavni namaz, rumena paprika, kruh
V: ne vem še

:O) lp Sandra VELIKE RAZDALJE PREHODIMO Z MAJHNIMI KORAKI!

Živjo Sandr@!

Ma veš, saj tud jaz nisem vedno na gumb, ampak sem se pa že malo bolj disciplinirala glede na prvo poloivico lanskega leta in prej.
Sladko pa ti svetujem raje v dopoldanskem času, da vse skuriš do večera.
Kaj je bilo v mojem krožniku danes?

zajtrk: šejk-kakav z mlekom *

malica : grozdje

kosilo : mesno zelenjavna omaka(na olivnem olju in brez zgoščevalcev-to so bili samo domači paradižniki), doma narejeni njoki(sva jih z Dušanom naredila kar 10 kg iz domačega krompirja),radič s paradižnikom in jajcem v solati(olivno olje,domači jabolčni kis,sol,veliko česna)*

malica : proteinska tablica

večerja : šejk-vanilija z breskovim sokom *

* 3x vitamini in vlaknine, 2x omega 3 in minerali s c vitaminom, 1x b kompleks

Lep dan je bil, tak naj bo tudi večer za vse, Andreja

Hmmm tudi jaz sem se od danes naprej zopet malo bolj vzel v roke kar se večerje tiče. Do idealne teže mi ostaja še 10kg in vidim da bo treba se spet malček potruditi 🙂 Zatorej nekako takole vse skupaj

Zajtrk: Kosmiči ovseni rženi z semeni in jabolčnimi krhlji mleko 0.5mm
Malica: Nektarina in jabolko
Kosilo: Žemljica graham in kefir 0,5l
Malica: Nektarina
Večerja: Zelenjava kuhana tofu in 10g skute

Lepo vreme se od nas poslavlja… žal Tudi vroče ni več tako kot je bilo. Sem pa ta vikend nabral ogromno šipka. Sicer pijem zeleni čaj ampak bodo zato pa sosedje toliko bolj veseli ! 🙂 Konec meseca se grem vpisat v fitnes tako da držite pesti prosim 🙂

If you are not doing it for fun ... you are doing it for the WRONG reason !

New Report

Close