Najdi forum

Pozdravljeni!

Zanima me, če je kdo že slišal za ta CLENBUTEROL ali ga celo jemal.Baje da topi maščobe.Kdo ve kje se ga kupi?
Jaz sem namreč že totalno obupana,ne vem več kaj naj naredim.
Pri 24 letih imam 93 kg in le 166 cm.Ne jem ravno veliko,je pa res da brez sladkega ne morem.Pri vsaki dieti mi zmanjka volje,ampak počutim se pa grozno v svoji koži.Ne dobim oblačil,če pa že pa niso za nikamor.Povrh vsega se mi lasje precej mastijo pa še močno se potim.Sicer nimam neprijetnega vonja,le pod pazduho imam ogromne madeže,tako da sem lahko samo v črnem oblečena,ker se tam madeži najmanj poznajo.

A ima kdo kakšen nasvet zame?

Ojla!

Če ti bo lažje, ti naj zaupam, da mam sama podobne težave. Sem manjša kot ti, v višino merim komaj 1,6 m. V širino pa dobrih 77kg. Odkar hodim na mon forum, se nisem nikoli lotila resnega hujšanja. Kaj hočem povedat je, da ti razne tbl ne bodo pomagale. Morala boš narediti obračun, kaj delaš narobe in zakaj, ter pogledati resnici v oči, čeprav je boleča.

Glede na tvoj bmi obstajajo razni programi za hujšanje, ki so brezplačni. Če pa še vedno ne bi šlo, pa lahko poskusiš z operacijo želodca, o čemer je bilo veliko napisanega tudi tukaj. Prav tako je možnost brezplačna, vendar je število operirank omejeno.

Glede obleke, te čist razumem. It na oddelek za močnejše je sicer zasilna rešitev, vendar ni to to, ker spodaj je še vedno tista teža, ki je ne maramo.

Najprej je potrebno sebe sprejet, kar je težko. Jaz sem isti lolek in te čist razumem. Potem se je treba vprašat, kak smo prišli v to situacijo kjer smo. Potem pa je treba naredit plan in začet delat, samo tako bodo rezultati prišli.

Sliši se seveda klišejsko in enostavno, pa ni nič od tega. Je zelo težko, ampak mačke pravijo, da se splača. Vzami si za vzgled mačke, ki so ogromno že shujšale in še bodo. Če lahko one, boš lahko tudi ti, ali pa npr. jaz – upam :)))

Tako, nekaj za prvo silo, upam, da ti bo čimboljše ratalo 🙂

PS: Glede potenja imam enake težave. Lahko je tudi znak neuravnovešene ščitnice, torej na pregled k dr! Jaz sem si letos kupila odišavljen pider za telo in bom videla če bo kaj boljše, poskusiš lahko tudi ti, je poceni, če pa učinkuje ti pa sporočim :))

Poleg teg pa se z uravnovešeno prehrano uredi vse, tudi masna koža, masni lasje, potenje ipd. lahko pa seveda tudi kaj ostane, kar je prirojeno.
Sicer pa ti bodo mačke povedale kaj več :))

pa, pa

-------------------------------------------------------------------------------------- In every life we have some truble, if you worry, you make it double, don't worry, be happy...

Dobiš ga v vseh fitnes centrih, seveda na črnem trgu, saj je na črni listi zdravil, torej je zdravju škodljiv. Jemljejo ga bodybilderji, …
Če ga že na vso silo želiš kupit, moraš vedet od koga, saj lahko v nasprotnem primeru tudi umreš ( če npr. ne veš od koga kupiš in kaj je v njem vse mešano – eni pač mešajo vse živo in potem to prodajajo). Zato punca – ROKE STRAN !!!
Podobno je z Efidrinom… To so zdravila s črnega trga fitnesarjev… Lahko ti povzročijo zastoj srca, zaradi le-teh je kar nekaj ljudi že umrlo ( primer – ca. 2 leti nazaj v Mb….)
Če pa misliš, da boš veselo jedla naprej, clen pa ti bo topil maščobe, se hudo motiš.
Sama imam nekaj izkušenj s tem, saj sem ga poskusila pred ca. 3 leti. Žal nikoli nisem zdržala več kot 2 – 3 dni, saj mi je povzročal tako hude glavobole, da sem enostavno morala nehati, ker nisem zdržala. Sem se komaj pripeljala od službe ( iz katere sem morala oditi pred koncem delovnika, ker nisem zdržala) do doma, potem pa samo postelja, tema, totalni mir in spanje do jutra.
Clenbuterol v telesu povzroči tako reakcijo, da imaš prekomerne, ampak dobesedno neverjetno prekomerno količino energije, katero moraš nekako porabiti ( ali z npr. skakanjem, aerobiko,tekom,…), saj se ti v nasprotnem primeru zdi, da te bo razgnalo od energije.
Sama pomisli, čemu je to podobno…

Upam, da sem pripomogla k temu, da se NE boš kljub svarilom odločila za.

nova
Uredništvo priporoča

hehehe jaz sem kupla iz obupa neke naravne preparate in se zacela bavit s sportom in nevem kaj se vse… iz tega ni blo nic, oziroma je bil ucinek enak kot ce bi se samo ukvarjala s sportom in pazila na hrano. denarnica je bla pa vseen mal tanjsa. tako da nikol vec ne probam nic od tega!!! mogoce moras sama probat da bos verjela, ker jaz prej tut nisem… 🙂 sicer pa sem zdaj se na okrevanju, naslednji teden pa zacnemo spet sportat, se ze veselim
lp

Ful hvala vsem,ki ste mi odgovoril in pomagal,da o tem neham razmišljat.
Sicer poskušam po naravni poti in hodim v ambulanto za hujšanje.Ampak to gre zelo zelo počasi.Pa še zdi se mi,da bi jaz mogla imet noč in dan nekoga ob strani,da bi me nadzoroval.Imam namreč kar napade,ko bi pojedla kar koli sladkega.In sploh si ne morem pomagat,najhujši so vikendi,ko sem sama doma.Zdele ko imam popldne službo se nekako gre,ker si v službo ne nosim sladkarij,doma pa je pol že prepozn za to.
Uglavnem,ne vem več kako pa kaj.Imam občutek,da ne bom nikol shujšala.
Še takrat ko imam voljo,mi te moji glavoboli vse pokvarijo.Zdej odkar hodim v to ambulanto,mi je volja kar mal zrasla.In sem aktivno telovadila vsak dan,ampak zdej pa spet te glavoboli.Glava me boli po 3-4 dni skupaj.
No,ja zdej sem mal zafilozofirala,ampak se kar malo bolje počutim.

Lep pozdrav vsem skupaj!

hm mene je tut vcasih bolela skoz glava, pa skoz sem bla kaj bolana… odkar se ukvarjam s sportom (z veseljem) pa se pocutim dosti boljse… zdaj ko sem ze 2 tedna na okrevanju in ne smem se obremenjevat ze fuuuuuuuull pogresam kolo in komi cakam da grem na kak celodnevni izlet. tak da tablete vstran in z voljo ter veseljem novim zmagam naproti.

p.s.
ceprav jaz sem full vesela da sem probala ene take smotane tablete, ko niso ble prevec drage in sem pol po nekaj casa sama ugotovila, kak se clovek pocuti, ko se zaveda, da je vstran vrgo denar, hkrati pa je skodo svojemu zdravju. tak da zdaj sem prepricana, da kaj takega mi vec nikol ne pade na pamet 🙂

lp

Zdravo,
jaz sem pred leti tudi poskusila s clenom, pa razen tega, da sem se tresla kot siba na vodi, kaksnega drugega ucinka ni bilo. Mislim da učinkuje samo v primeru, da športaš in manj ješ, potem pač pospeši hujšanje. Sicer je pa čisto brez haska, samo stranske učinke občutiš. Odsvetujem ti ga, če se ne boš odločila za hujšanje na “običajen” način – kajti samo v tem primeru je mogoče lahko učinkovit, koristen ali zdrav pa nikakor ne…
Veliko uspeha pri hujšanju, tudi jaz sem v istem “zosu”… Lp, Vanja

ce hoces narociti clen, ti dam email naslov nekoga,ampak pisi mi na
[email protected]

Kontaktiraj me na fb Marijan Lunder

Kar se clenbuterol sem slisal da je to zdravilo predvsem bilo narejeno za asmatike, baje ti pljuca full sprosti in lazje zadihas itd…Res da je pri nas prepovedana,koliko je skodljivo pa ne bom trdil ker sem danes sele slisal za to besedo oz.tablete. Da se jih dobit drugje npr makedonija sam ne vem ali na recept ali crni trg. Stvar je ta da ce bos sam to jemala pa doma gledala tv, preden bos sla spat zmolila 2 zdravi mariji,5 oce nas…ne bo nic :D..Kot za vsako stvar je potreben trud in volja!

Je kdo ki lahko nabavi?

Ce lahko kdo zrikta naj mi pise na gmail [email protected]

Jaz bi tudi rabila če uspe kdo mi zrihtat?

Neglupiraj se ,operacijo zelodcem,vezanjem tako imenovano to pr nas ,nege kar tako,in 77 kg ter 160 se da lepo resiti na narvni nacin

Kreditno financiranje

Izkoristite kreditno financiranje od 5.000€ do 10.000.000€ resna ponudba in zelo zanesljiva z več varnosti s stopnjo 3% na mesec v trajanju od 1 do 30 let.E-pošta: [email protected]

WhatsApp: +38630762694

Viber: +38671391409

https://web.facebook.com/Posojilo386/?ref=pages_you_manage

Kredit in posojilo

Izkoristite dobropis v višini 5.000 € do 10.000.000 €, ki ga je mogoče ponuditi in zelo varno z dodatkom depozita z davkom v višini 3 % na mesec z trajanjem od 1 do 30 let. Elektronski naslov: [email protected]

WhatsApp: +38671391412

Viber: +385917863111

Odličen in resničen zapis. Veliko uspeha 🙏

Umres od klena hahaha ne bit pametna no kaki crni trg v lekarni se ga dobi je zdravilo za asmaticarje

New Report

Close