Najdi forum

Tablete za hujšanje

Zanima me, če je že kdo uporabljal tablete za hujšanje, ki jih lahko kupite na strani http://www.izberitenaravno.com ali pa kapsula za hujšanje, ki jih ponujajo na strani http://www.shujsaj.com/ ?

edine tablete ki jih jem so pivski kvas pa b vitamini za živce in multivitaminska šumenka…

Aja, a pivski kvas je tudi v obliki tablet? O super.
A šumečo tableto pa zjutraj namesto sveže stinjenih citrusov? Tudi super.

nova
Uredništvo priporoča

hočem povedat, da so vse tablete za hujšanje en veliki ali mali nateg…
vsak pa si sam pamet kupi 🙂

Biovelis ne deluje

Drage dame,

vam res ne bi rada pametovala, ampak kot že same veste, prehranska dopolnila pri regulaciji telesne teže ne delujejo. Ampak popolnoma nič. Nada, niente, ничего, niti malo. Za glucomanan je EFSA izdala pozitivno mnenje za pomoč pri hujšanju, vendar se ga “naše” damice kar hitro naveličajo in opustijo ter se po cca. 14ih dneh vrnejo nazaj na stare vzorce. Skozi tole sem šla tudi sama, dolgoletno iskanje instant rešitev se mi je vedno znova “razbilo” ob glavo.

Kar mi je pomagalo je bilo nadzor nad vnosom hrane, rednost in telesna vadba. Obenem je smisleno pogledati v svojo notranjost, kakšni so prehranjevalni vzorci, zakaj, kdaj jemo, se čustveno ali situacijsko prenajedamo, poznamo hranilne vrednosti, morda se neredno hranimo, morda kakšni globji vzroki, ko si zgradimo oklep okoli sebe za večji (sicer lažni) občutek varnosti, ali kaj podobnega. Ko odpravimo te vzroke je potem tudi pot k regulaciji in vzdrževanju teže bolj odprta. S tem imamo pri nas kar veliko izkušenj…gre bolj počasi, je včasih mukotrpno a ni hitrih rešitev te pa so trajnejše.
Drage dame, pogumno naprej novim zmagam naproti 🙂
Mirjana

PhDc. Mirjana Franković, spec. dipl. oec. transakcijski analitik - psihoterapevtka I [email protected] I www.mirjana.si I Pogovor pomaga. I 040 520 257

Ni mi jasno, da verjamete v te fore??
Pripravljene ste dati denar,.. V obupu človek proba vse. Ampak dajte no!!
Ali pa čaj čank šlank..
Tudi Rebeka Dremelj je shujšala v oddaji plesa, pol pa neke reklame dela.. Tudi Indira je sama shujšala, pol pa promovira neke Enemone..
Kr neki..

New Report

Close