Najdi forum

ječmen, ješprenj

V tabeli GI-jev na Montignacovi strani sem zasledila naslednje podatke za ječmen, ješprenj.

polnozrnati GI 45
beljeni GI 60 in
očiščen GI 70

Zdaj pa me zanima, kam se uvršča ta, ki je na razpolago v naših trgovinah??

lp

Julija

Tole je pa malo čudno. Kolikor jaz vem, ima ješprenj GI tam nekje okrog 15, zato je tudi na prvi stopnji dovoljen.Nič mi ni več jasno.

LP!
babica

Babica, tukaj poglej.

lp

Julija
nova
Uredništvo priporoča

Na eni izmed Marikinih tabel sem zasledila, da ima polnozrnati ješprenj GI 50. Tudi jaz nisem več pametna.

lp

Julija

Na strani mojtrener.com pa je v tabeli GI ječmen GI 25. In komu naj verjamemo??

lp

Julija

Marika, ali lahko ti poveš, kaj je zdaj prav?? Jaz sem čisto zmedena od vseh nasprotujočih si podatkov.

Hvala.

lp

Julija

Jaz tudi!
Sicer ga pa jem že ves čas prve stopnje, pa ni videti, da bi mi kaj škodil:-)))))))))))
Jaz ga bom še kar naprej……

LP!

Pojma ne. Tudi jaz sem zmeden. Po mojh podatkih ima nizek GI. Vendar sedaj pa res ne vem.
Jaz ga bom vsekakor še jedla.

V VSAKEM PRETEŽKEM ALI PREDEBELEM ČLOVEKU ŠE VEDNO TIČI VITKO BITJE. LE ZBUDITI GA JE TREBA. Pozdravček Marika

Torej ga bom tudi jaz. Pa naj gre GI tja nekam v……… :-))))

Glede na to, da ga moji ravno ne obožujejo, kako bi bilo da samo skuhan ješprenj zamrznem (ne ričet)?? Verjetno lahko. Saj če ričet zamrznem, verjetno ni razloga, da ne bi samo skuhanega ješprenja. Jaz bi ga dajala večinoma v zelenjavne juhe, tako kot ajdovo kašo in piro. Tukaj jih še lahko prelisičim. :-)))))

lp

Julija

Hojla, slučajno sem videla vaši temo, pa sem našla, da je ječmenov GI 25. V priponki pa je še nekaj zanimivih indeksov(od fruktoze,laktoze,glukoze itd.)
Videla sem, da so lešniki in pa rozine in suho sadje kar visoki, a če gledamo, da vse uživamo v malih količinah, je o.k. Tako je tudi s prehrano nasploh, vse jesti v zmernih količinah in je v redu.

Ciao, Andreja

sem kar jem

Julia, jaz sem ga že večkrat zamrznila, ker ga več naenkrat skuham in je čisto v redu, ko ga odtajam.

Hvala Irena. Sem ga že namočila in ga zjutraj skuham. Se mi zdi, da ga bo kar za ene 5x, na način, kot sem rekla. Ričet namreč pri nas ne gre v promet. Rada ga imam samo jaz, ostali imajo pa 1001 pripombo.

lp

Julija

Jaz ga ponavadi skuham 100 g. To je cca 360 kkal (ne da se mi zdajle gledat). To mi je potem nekaka mera. Imam ga za približno trikrat in ga en teden brez problema hranim v hladilniku v kaki dobro zaprti posodi.

Lahko ga pa čisto brez problemov daš v zamrzovalnik.

LP!

Hvala, Andreja, sem si sprintala.
A zdaj gledam in mi nekaj ni jasno.

Grenivka-nižja vrednost 25GI
grenivkin sok-srednja vrednost 48GI

Sicer jaz niti ne dledam na GI, občasno samo na kakšne kalorije, pa še tisto ne preveč

Jem po občutku, se mi zdi to najboljše.

Tale tabela iz ABC zdravja, je čisto “mimo”. To smo že zadnjič ugotavljale, tako da se nanjo niti slučajno ne moreš zanesti. Kar poglej si npr. polnozrnat kruh-dvakrat isto napisano, dvakrat različna vrednost.

Žalostno, da to objavljajo kao “v zdravem časopisu”.

LP!
babica

In zanj hočejo imeti 2.500 SIT letno, kao za stroške pošiljanja in priprave. Halooo!!!! Tovrstne zadeve so ponavadi zastonj. Lek izdaja nekaj podobnega. Dobiš ga v ZD brezplačno, pa tudi če se nanj naročiš je brezplačen!!!!

lp

Julija

Sok se sam posebi, brez vlaknin hitreje absorbira (sladkor) v kri, kot ce so zraven se vlaknine (“embalaza”).
Pojesti kg jabolk ali spiti pol litra soka od teh jabolk po GI ni isto.
Vmesna pot je da se jabolko miksa in da so vlaknine poleg.

Dr. Ajdemi Popushi, dr. druz. medicine

New Report

Close