Najdi forum

Končno prestpila mejo!!! ;)

Jah končna prišla….Tale 5ka. Vam ni nič jasna kajne? Končno sem prestopila meni magično mejo. Po 2,5 mesecih truda, je končno prišla tale 5ka kot prva številka pri mojih kg. danes opoldne ko sem se tehtala –> 58,8 kg. ah ja…. še 7 pa bo!

Mogla sem povedat…

*zdržte punce (in fantje)*

Čestitam!

Čestitam!!

Bravo!

O ti si carka! Res čestitam za tak uspeh! Če ti je uspelo to, ti bo uspelo tudi tistih 7 kg. Le veselo naprej!

jno to pa so vesele novice. bravo zate in kar naprej

Jaz pa končno na 7 – po štirih letih spet pod 80 kg – danes zjutraj 79,0kg. Jupiiiii

neznanka, če ni skrivnost, koliko si pa visoka? mislim, da moraš biti za 51 kg precej majhna, kajne?

no ja velikost je relativna. Velika sem 167 cm.

a ni to premalo? recimo, če bi tehtala 60kg, potem bi bil tvoj BMI 21.58, kar bi bilo popolnoma normalno (od 18,5 do 25,0).

Mislim, da ne bi bilo hudega, glede na to da imam še kar precej “zaloge” (na zadnjici in stegnih). Računam, da mi bo do konca maja uspelo…lepo počasi.

Ne zameri, neznanka, ampak po tvojem mišljenju (zaloga na zadnjici in stegnih, pa pri višini 167 cm in 58,8 kg, pa da moraš shujšati še za 7 kg) bi rekla, da si še zelo mlada. Lahko da se motim, v tem primeru se oproščam.

jah no stara sem 16 let. Mogoče če bi me videli, bi razmišljali drugače…

Plosk plosk plosk plosk plosk plosk plosk plosk plosk plosk plosk plosk plosk plosk plosk BRAVO! plosk plosk okzdejmeparokebolijo

Čestitam neznanka, le tako naprej. Občutek je pa krasen, ane?

Kakšno dieto pa imaš?Nujno bi te prosila če mi sporočiš ker imam sma take težave da bi rada do poletja videla na tehtnici prvo številko 5. ker sem se pri porodu full zredila in sem včasih imela 55kg zdaj pa jih imam 70kg-GROZA pa še kar žrem mama ful apetit in se nikakor ne morem spravit hujšat a rada bi oblekla stare hlače sploh pa poleti.Nujno te prosim za recept kako si hujšala.ZDAJ BOM ŠE JAZ RESNO!!!

Moja dieta gre takole

zjutraj:
-2 sadeža (pomaranči/jabolka) ali
-20 dag kakšnega drugega sadja + 3dl mleka (ponavadi si naredim belo kavo močno slajeno z natrenom–> da “ne pade cukr”)

ko pridem domov iz šole: cca 15:00 si naredim
-hrenovko ali
-20dag piščančjega/puranjega mesa ali
-20dag ribe + 20dag sveže ali kuhane zelenjave (najbolj te bo nasitilo če boš jedla solato–>20dag solate je kar precejšna skleda:) )

ob 17:00 popijem 2dl mleka
ob 19:00 lahko poješ
-250 dag skute ali
-jogurt (jst jem Vitalinea) ali
-3dl mleka.

In pa voda, voda, voda….sama popijem okoli 2l.

Globoko se priklanjam in pridružujem tvojemu srečnemu pogledu na številke tehtnice. Bravo, bravisimo!!!

Alo

Čestitam!

Jaz sem velika 158 cm pa tehtam 62 kg – groza vem!
Naja saj se trudim in ne mislim obupat.

Čestitke še enkrat!!!

Lp

Hvala, v bistvu mi je full všeč ker do zdaj sem probavala diete pa je blo vse neki čudn za jest več kot pol stvari sploh nisem marala in pol sploh nimaš volje da bi hujšal če so zanič stvari.
Hvala lepa da si mi napisala in z jutrišnim dnem začnem resno in upam da dosežem isti cilj kot ti, magično številko 5 na prvem mestu.
Tebi pa čestitam za uspeh.
Lep pozdrav.

New Report

Close