Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Herbalife – ima kdo kaj izkušenj?

Herbalife – ima kdo kaj izkušenj?

Pozdravljeni!

Zadnje čase sem na mnogih forumih opazil veliko pogovorov o novi čudežni dieti (Herbalife), ki pomaga v 1 mesecu shujšati za 12 kilogramov. Ker nisem čisti začetnik pri hujšanju močno sumim in dvomim v to, zato me zanima, če ima kdorkoli kakšne izkušnje s tem.

Hvala,
Boštjan

1. Herbalife sploh ni nova zadeva, temveč je na slovenskem trgu že kakšnih 13 let. V Ameriki pa že dlje – od tam izhaja.

2. Herbalife ni shujševalno sredstvo, temveč je HRANA.

3. S Herbalife-om se lahko tudi zrediš (povečaš mišično maso), če imaš prenizko telesno težo.
To pomeni:
* če želiš hujšati, moraš OBVEZNO jesti trikrat dnevno. Dva obroka zamenjaš z napitkom Herbalife
* Če se želiš zrediti (povečati mišično maso), ješ trikrat dnevno normalne obroke, zraven pa še trikrat dnevno napitek Herbalife
* če želiš dolgoročno obdržati svojo trenutno telesno težo, ješ trikrat dnevno, en obrok nadomestiš z napitkom Herbalife.

Poleg tega moraš REDNO vsak dan – trikrat dnevno jesti še “brikete” (pravzaprav jih popiješ), to je 3 x dve briketki dnevno. Ti briketi ti očistijo črevesje, da lahko črevesne resice iz hrane posrkajo čimveč kvalitetnih snovi. S svojim načinom življenja, nepravilno prehrano, premalo tekočine… vplivamo na to, da se črevesne resice zapackajo. In ti briketki poskrbijo za čiščenje le-tega.

Napitek brez briketov skoraj nima pomena.
Napolni ti želodec, z njim dobiš vse tiste snovi, ki naj bi jih zaužil ob obroku (najverjetneje še več), toda če črevesje ne more vsrkati hrane, potem….

(Zato moramo tudi brez Herbalife-a skrbeti za dobro “peristaltiko”)

Cena za enomesečno kuro Herbalife-a (Formula 1 – briketi in Formula 2 – napitek in še dodatne Formule 3, 4, 5) ni ravno nizka… In mesec dni je premalo za rezultat. Vztrajati bi moral vsaj tri mesece, da bi lahko komentiral kvaliteto tega proizvoda.
Vse prevečkrat se zgodi, da kakšno stvar poskusimo in pričakujemo uspehe v prvih dneh. Če nam ne uspe, potem govorimo okoli, da je proizvod slab.

Razmisli, če si se pripravljen vreči v tolikšne stroške.
Ali pa bi mogoče lahko na cenejši način shujšal in TT obdržal!

Da ne bo pomote – HERBALIFE JE ODLIČEN PROIZVOD, vendar….

Nataša

PS: jaz ga ne prodajam, samo zelo, zelo, zelo dobro poznam!

Zadevo sem kupila tudi sama pa me zanima… če je čaj tudi obvezen? ta ki ga kupiš zraven namreč… ker ga precej hitro zmanjka!

nova
Uredništvo priporoča

Verjetno misliš Thermojetics.

Čaj ni ravno nujen, res pa je, da z njim dodatno kuriš maščobe.
Vendar pazi – popiti ga moraš najmanj liter dnevno. Najbolje dopoldne in zgodaj popoldne. Razporedi ga na kakšnih 8 ur. Vsebuje namreč kofein in njemu podobne substance, zato ni priporočljiv za osebe z visokim krvnim pritiskom. Saj to ti je verjetno povedal prodajalec. Zato tudi zmanjšaj količino popite črne kave, če jo piješ.

Meni je okus tega čaja zelo všeč in ga pijem kar tako, za žejo. Seveda ne v enormnih količinah. Najbolj mi je všeč čisto navaden in ne tisti z okusom maline ipd.

Če kogarkoli kaj zanima, naj kar vpraša. Če ne bom vedela odgovora, se bom pozanimala “iz prve roke”.

Nataša

ja, mene bi zanimalo, kje se da vse to kupiti. hvala!

Prosim za naslov, kje se to lahko kupi v Mariboru?

No, ko smo že ravno tako daleč…kolikšna je v resnici cena in kje se to da kupit

Lp,
Chila

Herbalife ni povsem nova zadeva. Jaz sem ga pred leti prodajal, zato sem ga testiral na sebi. V 14. dneh sem izgubil 8 kg. V naslednjih treh dneh normalne prehrane sem pridobil 2 kg nazaj (napolni se črevesje), tako da bi lahko rekli 12 kg na mesec. Vendar zadeva brez spremembe prehranjevalnih navad ni trajna.
Čez eno leto sem bil spet na starem.

LP

Vsi ki vas kaj več zanima o Herbalife hrani si poglejte spletno stran : http://www.vitalnost-zdravlje.com Vstopna koda je 2328. Tam preko rubrike kontakti lahko izveste čisto vse kar vas zanima. Lahko se tudi naroči po povzetju ( priporočajo vam kateri proizvodi bi bili najbolj učinkoviti za vas) ….

Drugače pa tisto o 12kg na mesec ni čisto realno. Obljubljajo jih 5, nekateri jih pa zgubijo tudi več . Veliko se pa prvi mesec pozna pri obsegih. Najvažnejše pri tem pa je da se osebe ki tako izgubljajo kg počutijo enkratno, pa tudi čezmerni sladkor in holesterol se je po nekaj mesecih pri večini uporabnikov znižal.

Sam sem si z to hrano uredil želodčne težave ( zelo občutljiv želodec) Žena pa je zdravo shujšala ( kar ji prej v 10 letih nikoli ni uspelo ) za 8 kg. Ko dobiš željeno težo jo potem isto z pomočjo te hrane vzdržuješ. Da ne bo pomote , ne ješ samo to hrano !

Probajte

Mare

…. boste dobili po telefonu:

04 277 94 94 – Jelka Zalar

Jelka Zalar je pred 13. leti pripeljala Herbalife na slovenski trg.

Pozna ga do potankosti. Najbolje bo, da jo pokličete po telefonu in vam bo povedala kje se ga lahko kupi, kako se ga PRAVILNO uživa, kakšna je cena, tudi to bo vedela, kje v MB se ga lahko kupi….

100% pravi naslov za vse informacije!

Nataša

PS: Za Tomaža: morda pa nisi bil dovolj vztrajen.

Napisal si:

Avtor: Tomaž ()
Datum: 04-06-03 13:19

Herbalife ni povsem nova zadeva. Jaz sem ga pred leti prodajal, zato sem ga testiral na sebi. V 14. dneh sem izgubil 8 kg. V naslednjih treh dneh normalne prehrane sem pridobil 2 kg nazaj (napolni se črevesje), tako da bi lahko rekli 12 kg na mesec. Vendar zadeva brez spremembe prehranjevalnih navad ni trajna.
Čez eno leto sem bil spet na starem.

LP

_____________________

Jaz pa v zgornjem postu tole:

… In mesec dni je premalo za rezultat. Vztrajati bi moral vsaj tri mesece, da bi lahko komentiral kvaliteto tega proizvoda.
Vse prevečkrat se zgodi, da kakšno stvar poskusimo in pričakujemo uspehe v prvih dneh. Če nam ne uspe, potem govorimo okoli, da je proizvod slab.

Herbalife resnično deluje. Kolegova mama je v 4 mesecih shujšala 21 kilogramov in jih obdržala. S to prehrano se lahko znebite tudi težav s pritiskom, holesterolom, sladkorno boleznijo,… Jaz sama imam ogromno energije odkar uporabljam te izdelke. Vsakomur, ki ima težave s težo vsekakor priporočam. Dajo vam tudi garancijo na vaš uspeh. Pogoj je, da daste tudi vi garancijo, da boste izdelke pravilno uporabljali.
Če želite več informacij mirno pokličite na 040 357 476. Meni je pomagalo. pomagalo je tudi moji družini in prijateljem. Enostavno merate poizkusiti. Pa saj nimate kaj izgubiti. Dobite pa lahko zelo veliko – zdravje, boljše počutje, večjo samozavest, ogromno energije.,,,

Pozdravljeni. Moje ime je Grega. V dobrem mesecu dni sem izgubil 14 kilogramov. Počutim se odlično. Herbalife tudi prodajam, svetujem in pomagam pri hujšanju.

Moja mama je izgubila 7kg v mesecu
Prijateljica 6 kg v treh tednih
Stric 3kg v dveh tednih
Sodelavka 8 kg v štirih tednih
Tip od prijateljice 5 kg v štirih tednih.

Imam kakih 15 konzumentov, od tega se mi je EN pritožil da zadeva ne deluje. Ko sem ga temeljito zaslišal kako in kaj,sem ugotovil da ni upošteval pravil.

Zadevo pripeljem, predstavim in razložim kjerkoli v Sloveniji, gsm 051 221 252.

lp,Grega

Ja, imam precej iskušenj. V petih tednih sem shujšal 14kg s Herbalifom.

popravil se ki je krvni tlak, kri mi ne teče več iz nosu 5x na dan in počutim se odlično

-moja mama je shujšala 7 kg v mesecu dni
-teta je shujšala 5kg v mesecu dni
-kolegica v treh mesecih 16 kg
-sodelavec v mesecu 6 kg

Grega

Ja, imam precej iskušenj. V petih tednih sem shujšal 14kg s Herbalifom.

popravil se ki je krvni tlak, kri mi ne teče več iz nosu 5x na dan in počutim se odlično

-moja mama je shujšala 7 kg v mesecu dni
-teta je shujšala 5kg v mesecu dni
-kolegica v treh mesecih 16 kg
-sodelavec v mesecu 6 kg

Grega

Forumci pozdravljeni!
Zanima me cena tega izdelka. Vse piše o @!#$ in lahko tudi se naročiš samo cene ni nikjer. Bila bi vam zelo hvaležna, če mi kdo od vas napiše ceno. LP in hvala Nataly

04 277 94 94 – Jelka Zalar, ki je pred 13. leti pripeljala @!#$ na slovenski trg.

Pri njej boš izvedela vse “iz prve roke”.

Cena za F1 in F2 (napitek in briketi za en mesec) je 14.410,00 SIT
Pošlje po povzetju, Lahko tudi On-line naročilo na

Tam so tudi vse informacije o @!#$-u in ostali zdravi prehrani, hujšanju, vitaminih, vlaknih…

Poleg tega si lahko na teh straneh izračunate svoj BMI.

Nataša

Koliko se pa kaj zasluži s to zadevo, če jo prodajaš?

Pozdrav!

Jaz jemljem ********* – thermo complete tablete po vsakem obroku, to je 3x dnevno in sicer 1 mesec. To so tabletke za zmanjševanje obsega v pasu oz. nekakšno topitev maščob.
Rezultat po 1 mesecu : ne mikajo me več dodatni prigrizki, kot npr. čips, čokolada, sladkarije. V pasu sem ožja za 5 cm in po teži imam 2-3 kg manj, kar je bil moj cilj in sem ga z uživanjem tega dodatka tudi dosegla.
Lp,
Liska

Zivjo.jaz sem imela po 6 mesecih jemanja Herbalife precej slabe krvne izvide in mi je zdravnica močno odsvetovala jemanje tega produkta.Tudi imunski sistem se mi je popolnoma sesul in sem bila non stop bolna (bakterijske,virusne okužbe).Če že želite shujšati s temi prašku, so v Mullerju cca. 7 evrov oz.6x cenejši kot HL.

New Report

Close