Najdi forum

Vikend za zdravje

na spletni strani http://www.preventiva.over.net sem si prebrala o Vikendu za zdravje. Sama sem že uspešno shujšala za 8 kg v 3 mesecih s pomočjo sadja in zelenjave, ki jih jem za zajtrk, malico in večerjo.( za kosilo imam kaj bolj konkretnega) in res se počutim enkratno.
Vseeno pa me zanima, kdaj se dogajajo Vikendi za zdravje in kašna je cena?

Lepo pozdravljeni.

Kot ste sami izkusili sta sadje in zelenjava zelo pomembna v naši prehrani in ste našli vam prilagojeno prehrano ob kateri se dobro počutite. Očitno imate zelo realen pristop do uravnavanja telesne teže.
V tem pomladnem času so razpisani trije termini, ki so izobraževalni in prečiščevalni:
9-11.maj, 23-25 maj, 13-15 junij
Cene se giblejo od nekaj manj kot 40000 sit do 60000sit in več(približno) odvisno od nastanitve. Tudi to stran bomo v kratkem nekoliko spremenili (spremenjen bo program). Poleg naše spletne strani se za vse informacije obračajte na pisarno Hotela Plesnik (01 200 17 86).

Torej lahko storijo kaj zase le tisti, ki imajo denar????????
Ostali pa tavamo in samo prebiramo kako je kaj uspešno…

nova
Uredništvo priporoča

Tudi doma si lahko pripravite sadno – zelenjavni dan. Vsekakor bolje od vseh nezdravih diet, pa še poceni je. Isto velja za sadno-zelenjavne sokove, ki sih jih lahko stisnete sami na sokovniku. (cena nakupa enostavnega sokovnika je približno 13000 sit – povprečna cena v veleblagovnicah). Razna zelenjava in sadje pa danes tudi nista več tako draga.
Pripravite si lahko okusen sok npr. iz korenja, jabolk z malce limone v razmerju 3:1. Kar nekaj literature dobite na to temo!
Storite kaj zase XXX, denar ni izgovor!

Draga xxx

Za zdravo dieto ne potrebuješ sokovnikov niti vikend paketov v hotelu ŠE NAJMANJ PA VELIKO DENARJA.
Rabiš zelo veliko samodisciline, vstrajnosti, VODO, vadbo,zelenjavo,sadje,ter ostalo hrano v majhnih količinah!!!!!! Se splača verjemi vase in bo! Ne išči raznih diet, ki jih dobesedno punce iščejo preko raznih forumov, receptov, revij………….. in iščejo razne magične besede!! Tvoje telo potrebuje dieto, ki bo tebi in tvojemu telesu všeč in ne nekaj, kar ti bo drug napisal!!!!

HUJŠANJE SE ZAČNE V GLAVI!!

PRISLUHNI SEBI IN SVOJEMU TELESU!!!!!!!

In denar res ni izgovor!

Lep pozrdav in veliko uspehov!

vZtrajnosti.

New Report

Close