Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa ZA dr. Hafnerjevo-MOŽNOST VKLJUČEVANJA V RAZISKAVE

ZA dr. Hafnerjevo-MOŽNOST VKLJUČEVANJA V RAZISKAVE

Spoštovani !

Že kar več kot desetletje se borim z odvečnimi kilogrami. Najbrž sem le ena izmed številnih, ki so poskusili številne diete, vztrajali nekaj časa, a ker ni bilo željenih rezultatov, so stvari nekako izvodenele. Tale moja kilaža 170/78 že kar močno vpliva na psiho in slabo razoloženje, to pa vodi v zažaran krog.

Tokrat bi poskusila malo drugače, mogoče z drugačno spodbudo in motivacijo, saj pomeni “debelost” v današnjem času šibkost in neobvladljivost nad lastnim telesom.

Zanima me, ali bi potrebovali še koga v kakšni raziskavi na temo hujšanja ?

Mislim, da bi še marsikoga zanimal vaš odgovor !!!

Lep dan še naprej !

Marica

Draga Marica,
Prav nobene potrebe ni, da bi se počutili slabo ali, da si dopuščate razne občutke krivde ali sramu glede vaše teže. Ravno zaradi izkušenj kot je vaša pri nas zagovarjamo pristop Dr. Van Schoycka, ki temelji na metabolni stopnji. Enostavno povedano pomeni naslednje: Vaše telo ima določene energetske potrebe.Nesmiselno bi bilo to dejstvo zanikati in omejevati z drastičnim prehranskim režimom. Reciva (zgolj ugibam), da je vaša metabolna stopnja v mirovanju relativno nizka (v primerjavi z vrstniki istega spola in starosti). V tem primeru je dejstvo, da boste morali več truda vnašati v gibanje in ne v diete. Za gibanje seveda ne potrebujete niti knjige, niti naše ambulante, lahko pa se s poznavanjem določenih izhodišč izognete začaranemu krogu.

Glede raziskave pa je takole. Pred dvemi leti je skozi omenjen pristop, ki je zajemal določitev izhodišča glede na sestavo telesa, metabolno stopnjo, režim hidracije, psihoterapevtsko podporo, pravilno vadbo, farmakoterapijo, lasersko akupunkturo..(upam, da nisem kaj izpustila) šlo kar nekaj ljudi seveda brezplačno. Raziskava je zaključena in zato smo se tudi odločili podpreti izdajo knjige Dieta z izgorevanjem.
Le pogumno naprej! Prepričana sem, da vas bodo tudi drugi na tem forumu podprli v vaših prizadevanjih.
Z lepimi pozdravi,

Mateja Hafner

Najlepša hvala za odgovor !

Marica

New Report

Close