Najdi forum

jazzpa1, kje si, SOS

Rabim te!

Tukaj sem.

Kg so se mi na vagi zabetonirali na 81,5 in se že en mesec ne premaknejo! Kaj mi je storiti, da zagledam 7 ?! Kaj naj spremenim? Bi imela kakšen nasvet zame?

nova
Uredništvo priporoča

Praviš,da se ne premaknejo in da so se zabetonirali? Verjetno je telo v fazi šparanja,ker se boji dodatne izgube teže,zato ga moraš z nečim prelisličiti oz.šokirati.Kaj pa če bi poizkusila s postom?V sosednji temi imaš punce,ki z menami baje so kar uspešne.Ene so že shujšale in tako sedaj samo vzdržujejo težo ene pa še hujšajo kot berem.Se jim bom tokrat pridružila kar tako,za zdravje in boljše počutje.

Zalostna zelo, daj objavi svoj jedilnik (kolicinsko natancen) za sedem dni, tako bo lazje ugotavljati zakaj se ne premakne nikamor.

Jedilnik, takole:

kava: skodelica, črna turška brez sladkorja in brez mleka
kruh: polnozrnat , pečem ga sama, rezina debeline 1 cm
zrezek: 100 g govedina, sol+poper, pečen v ponvi
zelena solata: samo s kisom (ne solim, brez olja = že od nekdaj tako najraje)
dnevno spijem najmanj 1,5 l vode, pred spanjem: babi čaj, kamilični čaj, ali pa janežev čaj, nesladkan

PON

7.00 ZAJTRK: kava, kruh
10.00 Odmor: kava
12.00 KOSILO: 2 kuhani jajci, skodela kuhanega brokolija
17.30 VEČERJA: zrezek in skleda zelene solate
Pred spanjem: babi čaj, kamilični čaj, ali pa janežev čaj

TOR

7.00 ZAJTRK: kava, kruh
10.00 Odmor: kava, kos zlatega prepečenca
12.00 KOSILO: zrezek, zelena solata, pomaranča
17.30 VEČERJA: 150 g piščančjih prsi Slim&Fit

SRE

7.00 ZAJTRK: kava, kruh
10.00 Odmor: kava
12.00 KOSILO: 2 kuhani jajci, zelena solata, 1 paradižnik
15.00 odmor: kava, rezina prepečenca
17.30 VEČERJA: zrezek in skleda zelene solate

ČET

7.00 ZAJTRK: kava, kruh
10.00 Odmor: kava
12.00 KOSILO: kuhano jajce, 10 dag sira šmarski rok, skledica kuhane repe in korenja
17.30 VEČERJA: mali grški jogurt, žlica borovnic, jabolko

PET

7.00 ZAJTRK: kava, kruh
10.00 Odmor: kava
12.00 KOSILO: 150 g dušenega lososa, 2 paradižnika
17.30 VEČERJA: zrezek in skleda zelene solate

SOB

7.00 ZAJTRK: kava, kruh
12.00 KOSILO: pol piščančjih prsi na žaru, zelnata solata
17.30 VEČERJA: 2 kuhani jajci, skodelica kuhane repe

NED

ZAJTRK: kava, kruh
KOSILO: zrezek, zelena solata, jabolko
VEČERJA: mali grški jogurt, 250 g jagod

Včasih zamenjam jabolko za pomarančo, brokoli s korenjem, dušen losos s pečeno orado.. Tako se prehranjujem že od začetka decembra. Lepo sem shujšala, zdaj pa teža stoji.

Mislim,da se je telo navadilo na tak način prehranjevanja in da ga moraš sedaj z nečim “šokirati”,da bo teža potem spet padla.Ali se en dan dobro najesti hrane ki je sedaj nimaš na jedilniku ali pa mu odvzeti še to kar ješ sedaj za kakšen dan ali dva.
Potem greš pa spet na stari režim kot ga imaš sedaj.Probaj in poročaj.

Hvala za nasvet! Bom raje dva dni samo pila, pa kot berem je zdaj fajn čas, ker je polna luna. Upam, da bo šok in da se premakne. Nimam kaj zgubiti, razen kg hihi

Poročam, 80.1 kg ! Zelo sem zadovoljna, da vidim manjšo številko, no, zdaj pa moram vztrajat naprej, kot sem si zastavila. HVALA jazzpa1 za nasvet ! !

No vidiš,da je premik in sem vesela zate.Tudi jaz sem bla na postu ne zaradi hujšanja,ker mi ni treba ampak zaradi zdravja in mi je bilo kar težko sam sem zdržala.

Veliko uspeha ti želim še naprej!

Hvala jazzpa1 !
Čestitam ti, da si zdržala post, čeprav ti ni treba. Sliši se že lahko, potem pa ko se lotiš … je pa dan lahko doooolg. Nazadnje ugotoviš, da je vse v glavi. Bravo!

No kako ti gre? Upam, da ok.

No kako ti gre? Upam, da ok.
[/quote]

Veš me me ful zanima!

Kaj naj rečem. Odrejeno delo od doma mi ni všeč, ker sem si podrla ritem. Uro pozneje vstanem, pa zajtrk z možem, pa mi naredi pravi kapučino, pa pavza pri mami s kavico pa zraven domači piškotek, pa v trenirki za računalnikom, pa pride mož, ki tudi od doma dela, mimo s kosom sira….pa kuharija za 4… Glede na to, da so mi kavbojke še vedno prav in me nič ne tiščijo, upam, da ni šlo kaj gor. Komaj čakam, da grem s ponedeljkom spet v službo! Da bo en red hehe

Te razumem,ker se ti je sistem porušil.Pa saj boš kmalu nazaj v svojem ritmu.
Malo pregreh pa tudi mora biiti:)

New Report

Close