Najdi forum

na dieti, kg pa gor

Živjo. Danes sem tako razočarana, nabiram solze in sploh … Zjutraj sem vsa vesela stopila na vago in me je prizadelo, ker kg niso šli dol ampak gor. Decembra sem začela z dieto, ki jo vsi poznamo kot dieta UKC. V 14 dneh je šlo dol 4 kg, nato pa sem s tem kar nadaljevala, saj mi ta hrana ustreza, obroki so enostavni in jih lahko nesem v službo… Tudi migam in 1x na teden se savnam. Tako sem v naslednjih 14 dneh izgubila še slaba 2 kg. Med prazniki sem se pregrešila samo s kozarcem penine na silvestrovo. Danes pa vaga in kar 2 kg gor?! KAKO?! Ni mi jasno. Nobene potice, nobenega piškota nič se nisem pregrešila, držala sem se jedilnika. mož je jedel vse, pa se ni zredil, jaz pa namesto, da bi mi šlo še kaj dol, DOBIM ” 2 KG GOR?! Zelo sem razočarana, kar minilo me je vse skupaj, pojedla bi zdaj celo Milko in še tisto potico! Si mislim, zakaj se matram?! Mar bi si privoščila praznovanje z vsemi tistimi pregrehami, ne pa da sem bila na zeleni solati ipd. Zdaj imam 88 kg/168 cm,50let. Nikoli nisem bila suhica, med nosečnostjo sem se vsakokrat zredila po 25 kg in tudi shujšala, na te kile, ki jih imam zdaj…. Kot da je ta cifra zakleta. Pa tako rada bi prišla na 75. Kja naj storim?! Ne znam se več it….

Ne obupaj!
Tehtnica je res ena čudna reč. Nihanje kilogramov je lahko posledica marsičesa, ne samo pridobivanja maščobe.
Pri našem ženskem ciklu imamo lahko pred menstruacijo na primer 2 kg več zaradi zastajanja vode. Druga varianta je hrana, ki si jo jedla včeraj in zadnje dni. Z OH bogata hrana veže precej več vode, kot ostala hrana.

To sta samo 2 možnosti. Vztrajaj še par dni in se ponovno stehtaj.
Če ješ v deficit in se gibaš, rezultati ne bodo izostali 💪. Kar pogumno!

Začni jesti tako, kot boš jedla celo življenje. Brez brez veznih diet, ki imajo samo jojo učinek.

nova
Uredništvo priporoča

Živjo! Zelo sem vama hvaležna za odgovore Stefka1 in jazzpa1 ! Tisti dan me je res volja minila, ampak sem vztrajala in še vztrajam! Splača se! Ponosno povem, da imam že 83 kg! Samo vztrajati je treba! Vsem, ki hujšate, želim močno voljo in uspeh bo tu!

Bravo bravo bravo in pogumno naprej.Uspeh ne bo izostal!

Odlično! Čestitke! Lepo je prebrat take novice 💪

Dobro jutro!
Zjutraj naj bi šla na vago, pa nisem. Odločila sem se, da se bom vagala šele čez en mesec. Seveda vztrajam pri načinu prehranjevanja, kot sem ga začela, in si želim, da bi se mi ta način utrdil. Da ne bi imela v zavesti, da sem na shujševalni dieti, ampak da se tako pač normalno prehranjujem, da imam redne obroke in je večina zelenjava in beljakovine. To sem si postavila izziv. Poročam.

Zdravo,
sam sem preizkusil 10 diet, katere so vse naredile rezultat, vendar ko z njo prenehamo se vsi kilogrami in grami vrnejo. Sedaj pa z konceptom 80% prehrana in 20% vadba vzdržujem vrhunski rezultat, ter jem več kakor sem kadarkoli. Najbolje pa je to, da imam končno polno energije.

Timmy1998, ČESTITAM! Upam, da tudi meni tokrat to uspe, da postane tako prehranjevanje navada. Tebi je uspelo po vseh izkušnjah z dietami in veš o čem govoriš! A lahko napišeš, koliko kg si imel največ, predno si shujšal oz. koliko imaš zdaj?

Me zanima,kako ti gre?

Živjo, jazzpa1 ! Tu sem in še vedno vztrajam!! Nisem se še zvagala, ker tedni kar minevajo in nisem obremenjena s tem, kako kaže na vagi, vsaj za zdaj še ne. Čutim in vidim pa rezultat, na pasu mi je že zmanjkalo lukenj in zapete hlače lahko slečem. Ko se zvagam, poročam še o kg. Bom morala spremeniti uporabniško ime hehe. Upam.

👏👏👏Bravo!
Uporabniško ime pa “vesela zelo”🤣🤣🤣
Držim pesti!

Živjo jazzpa1, me zanima, zakaj si pa ti na tem forumu, če ni skrivnost.

Seveda ni skrivnost😄rada prebiram zgodbe uspešnih, ki hujšajo. Sama sem vse to dala skozi pred petimi leti😂in težo vzdržujem še naprej. Sem pa shujšala 35 kg.

Odlično! 👏👏👏

oooooooo, BRAVO!!!! Noro, kako ti uspe vzdrževat?! Čestitam!!!!!

Stefka 1, kakšna je pa tvoja zgodba?

Hej, jaz sem pa malo gor in dol in naokol par let zbijala kilograme. Lani je pa končno uspelo. Sklestila sem 15 kg in zaenkrat vzdržujem. Bi pa rada dodala še kakšnega. Zato sem še vedno “tukaj”. Če te zanima moja kalvarija, imaš roman v temi Motivacija za vsak dan 😂😂😂.

Držim pesti zate in za vse nas.

Stefka 1, imaš mojih sanjskih 75 kg? Pa s kg si bila nekje tam-tam ? Če je tebi uspel ta met, mora tudi meni ! Čestitam ti! Zaradi vaju z jazzpa1 sem pa zdaj prav fino zmotivirana, da pridem do svojega cilja! Potem bom pa po vsej verjetnosti spet tu visela z vprašanjem, kako vzdrževati….

Ni blema čist preprosto😜
Kruha ne jem več. Ločujem beljakovine in oh. Sadje jem samo dopoldan. Zadnji obrok imam do 16h(beljakovine).Aja pa vsak dan hitra hoja, eno urco v hrib in to je to😜

New Report

Close