Najdi forum

Fasting in sladkorna

Pozdravljeni, trenutno delam interment fasting kjer ne jem po več dni, pijem pa vodo in caj. Ko z fastingom zaključim pojem Keto prijazen obrok (paradižnik, tuna) pazim da ne prekoračim 700 kalorij saj imam veliko Kg. Prihodnji teden imam preiskave, ena izmed njih jw za sladkorno. Popiti nom morala 76g sladkorja z deci vode. Zanima me ali bo dejatbo da se ukvarjam z fastingom in da ne jem sladkorja poslabšalo moje izvide? Ali bi morala z začetkom tedna začeti jesti normalno brez fastinga?

Draga Medka!
Za začetek začni jest. Opusti belo moko in sladkor, ostalo lahko ješ. Garantiram! S keto dieto boš shujšala, zelenjava, meso, nekaj sadja, kakšen navaden jogurt. Samo jest začni! Vzemi si cca. 1500 kcal na dan. In pojdi hodit vsak dan pol ure, če zmoreš, pa eno uro.
Glede sladkorja ne vem. Vseeno bi rekla, da kak dan prej jej običajno.
Ampak prosim te, ne več stradat!
Če imaš indeks telesne mase nad 30 (ali 35, ne vem točno), dobiš pri svoji zdravnici napotnico za hujšanje pri dr. Sentočnik v Ljubljani.

Odgovor na objavo uporabnika
Medka15, 26.06.2020 ob 13:20

Pozdravljeni, trenutno delam interment fasting kjer ne jem po več dni, pijem pa vodo in caj. Ko z fastingom zaključim pojem Keto prijazen obrok (paradižnik, tuna) pazim da ne prekoračim 700 kalorij saj imam veliko Kg. Prihodnji teden imam preiskave, ena izmed njih jw za sladkorno. Popiti nom morala 76g sladkorja z deci vode. Zanima me ali bo dejatbo da se ukvarjam z fastingom in da ne jem sladkorja poslabšalo moje izvide? Ali bi morala z začetkom tedna začeti jesti normalno brez fastinga?

Kako gre? Še vztrajaš?

New Report

Close