Najdi forum

Pozdravljeni. Sem 24 – letni fant iz Pomurja, ki se obrača na vas, dragi “forumaši”, saj sem čist obupan že. Star sem 24 let in imam pri svojih 180 cm 97kg, katere nikakor in nikakor ne morem spravit dol. Leta 2017 mi je uspel podvig, saj sem od januarja in do septembra shujšal iz 99kg na solidnih 85. Težo sem normalno vzdrževal BP, dokler sem leta 2019 (novo letna obljuba) vrgel cigarete stran. Teža mi je iz mesca v mesec rasla, sam se poizkušal že na več načinov shujšati, s boljšo prehrano in gibanjem in mi nikakor ne gre nič dol. Za zajtrk jem jajce na oko in polnozrnat kruh, za kosilo ponavadi piščanec, solata, za malico kos sadja, večerja riba in solata itd. Enkrat na mesec si privoščim, da s prijatelji spijem 3-4 pive to je pa tudi vse. Sladkarij že ne maram od nekdaj in jih tudi ne jem. Preden me obsodite, ker vem, da je bilo napisno že veliko člankov na to temo, se oproščam, ampak res sem obupan, zato bi mi vsaka pomoč, izkušnja prišla prav. Sem pa drugače ljubitelj kolesarstva, s katerim sem tudi, kot sem že prej omenil shujšal dobrih 12 kil, ampak ta recept trenutno ne deluje.

Hvala vam že v naprej za pomoč

S prisrčnimi pozdravi

Rok

Zamenjaj kolesarstvo s hojo v nakreber,minimalno cca.1.uro.

New Report

Close