Najdi forum

Pozdravljeni. Moram izgubiti kar nekaj kg (vsaj 15) in ne vem kako se lotit. Vem kaj moram jest ter koliko, ne vem pa glede miganja, ali je boljse da npr se lotim hoje vsak dan dokler ne shujsam in potem vkljucim utezi oz lastno tezo za oblikovanje, ali moram istocasno in hojo in vaje s tezo?

Najprej začni s kardio vajami – pri teh boš v hitrem postopku izgubila več kilogramov, da se malo znebiš teže in boš lažje nadaljevala. Nato postopoma tudi preidi na zahtevnejšo kardio (hitreje, dlje) in dodaj še za maso – ti bo dalo moč in vzdržljivost. Začni s hitro hojo vsak dan – zelo pomaga. Ne pozabi pa, da je minimalno 70% prehrana. Tukaj bodi dosledna.

Priporočam ti, da se malo načitaš o hormonih in njihovem vplivu na hujšanje (in še bolj rejenje). Na voljo je mnogo knjig, ki te zadeve obširno razložijo, jaz ti pa za začetek predlagam tale članek, ki je sicer v angleščini: Vaš link.
Meni je odprl oči in komaj zdaj začenjam opažati prave rezultate 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Iz lastne izkusnje in lastnih napak ti priporocam hojo in zunanji fitnes, kjer delas z lastno tezo, kolikor ti kondicija in moc dopuscata, potem pa samo stopnjujes.
Jaz sem hujsala samo s prehrano, se da shujsat, a fizicno delo me se vedno caka.

New Report

Close