Najdi forum

Pozdrav.stara sem 46let 165 cm 63 kg.najbolj me tezi trebuh saj izgledam kot noseca.nikakor se nemorem znebiti oblog na trebuhu.drugace nisem debela le v trebuh.kondicije za nek sport sploh nimam niti motivacije.ali mi lahko kdo svetuje kak jedilnik in pa kasne vaje.ali kolesarjenje in plavanje pomaga? Edino to me nekako veseli.hvala za pomoc.lp

Če izgledaš kot noseča potem najbrž: Uživaš veliko mleka, mlečnih izdelkov, soli, prepozno ješ zelenjavo ali sadje (sveže), ki ti potem fermentira skozi noč in napihne in nasploh nezdravo prehrano. Če piješ alkohol pogosto – ja tudi to in to zelo. Začni jest manj in predvsem zdravo – to najbrž veš kaj je – beljakovine, zdravi OH, sadje in zelenjava (ampak ne zvečer ob 8 se nabasat s solatami in še tri jabolka gor), mleko zmanjšaj, če ga ne moreš izločit. Gibanje ti bo pomagalo že minimalno – ampak konstantno, največ pa je prehrana. Sicer pa imaš mogoče tako konstrukcijo, da si temu nagnjena in je najbrž tudi gensko pogojeno kje se ti nabira največ maščobe.

Hvala za odgovor.naj povem da mlecnih izdelkov ne jem veliko razen kaksen jogurt in sir.( 1-2 na teden).pojem zelo malo je pa res da v glavnem zvecer ko pridem iz sluzbe.do 35 leta teh problemov nisem imela sem bila na 55 kg ali se manj. mi lahko svetujes katero zelenjavo naj vec jem? Se enkrat hvala.lp

nova
Uredništvo priporoča

Pri sebi sem ugotovila, da ni toliko važno gibanje, temveč dieta. Ma vsi vemo, kako težko se jih je držati. Tale članek mi je zelo pomagal Vaš link
je sicer v angleščini, ampak ti da izhodišče, da se načitaš še bolj 🙂

New Report

Close