Najdi forum

Vadila bi, da malo shujšam

Preteklo pomlad sem planirala, da bi shujšala, pa nisem uspela. Do naslednje pa imam dovolj časa, če zdaj začnem. V fitnes ne bi hodila, zato iščem neko primerno vadbo, pa sem naletela na Varuh zdravja na https://www.zurnal24.si/uporabno/misice-brez-dodane-vadbe-postopoma-oslabijo-336758. Ker sem bolj šibke volje, sem prišla na forum napisat, da bo držalo – kakor neka obljuba.
Vesela bom kakšne vzpodbudne besede ali kakšne, ki je že poskusila s spletno motivacijsko vadbo. Hvala punce in fantje.
Ga. Franković in g. Sebastjan, kaj pravita, mi bo uspelo?

Spoštovani!

Obljuba sebi je prva stopnička na poti uspeha. To, da ste obljubili še nam, je dodatna zaveza in upam, da bo držalo. Če se bo zatikalo in zmanjkovalo motivacije, prebirajte strokovne vsebine, naredite s pomočjo Varuha zdravja vsak dan kakšno vajo, za dodatno vzpodbudo obiščite še tale naš forum. Če pa ne bo šlo, priporočam raziskovanje vzrokov za upad motivacije s pomočjo tudi kakšnega strokovnjaka. Srečno.

Pozdravček
Mirjana

PhDc. Mirjana Franković, spec. dipl. oec. transakcijski analitik - psihoterapevtka I [email protected] I www.mirjana.si I Pogovor pomaga. I 040 520 257

Hvala za link!
Sem malo na hitro preletela, mislim, da je to nekaj zame, ker lahko začnem na izi in stopnjujem vaje, pa še doma jih lahko izvajam, mi nikamor ni treba.

Glede motivacije ti pa ne znam pomagat. Shujšala sem več kot 40kg, a nisem imela nobene posebne motivacije. Imeti lepo telo, jesti zdravo, zdravje in podobno, zame ni bila nobena motivacija, mene take stvari ne motivirajo.
Najprej sem nekaj let razmišljala o hujšanju, potem pa sem se nekega dne v sekundi odločila, da shujšam in to je bilo to, se očitno tip, ki se mora odločit in potem v odločitvi vztraja brez težav.
Jasno, da ni šlo vedno gladko, a tudi, ko se tehtnica ni in ni premaknila navzdol, me je držala moja lastna odločitev, da vztrajam in ne odstopam, največja motivacija mi je bil pa minus na tehtnici.

Srečno!

New Report

Close