Najdi forum

Vecerni obroki/prigrizki

Zivijo! Mene zanima, kaj relativno zdravega lahko jem zvecer. Nekaj ne pretezkega in ne prelahkega, ampak dovolj, da nahrani. Lahko kuhano. (Ne samo krekerjev in piskotov predlagat.) Trenutno sem se domislila griza v mleku s kakavom, lahko tudi kuhani ovseni kosmici s suhim sadjem … potem pa mi zmanjka idej. Bom zelo hvalezna za razlicne predloge.

Hujšaš?
Potem pozabi kosmiče in griz za večerjo. Verjetno čez dan poješ dovolj OH n kalorij in verjetno tvoja porcija kosmičev ali griza ni samo 200kcal, tako da s tem neboš nikamor prišla.

Večerja naj bo sestavljena iz beljakovin in zelenjave, sama pa izberi, boš kuhala čorbo, pekla na žaru ali pripravila solato.

Halooo,kosmiči, osnovni, brez dodatkov ne redijo.
Drgač je z raznimi dodatki.
Kupi si osnovne!
Brez vsega.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,

predlogov za uranotežene večerje je na spletu zelo veliko, predlagam da pregledate. Lahko pa podam nekaj idej:

1. Zelenjavni krožnik
1x narezan paradižnik
1x narezana kumara
50g oliv
200g mozzarele
nekaj kapr
vse polijete z olivnim oljem

2. Skutin namaz
100g puste skute
80g tune v olivnem olju (olje odlijete)
narezane vložene kumarice nasekljate
vse skupaj zmešajte
3x polnozrnati Wassa kruhki

3. Vmešana jajca
Vmešate 3 jajca, začinite
2x rezina pršuta, popečete
Vmešate jajca, lahko dodate še nasekljano papriko in paradižnik
2x Wassa kruhek

Srečno,

Sebastijan Nemanič www.fitnes-trener.si

jaz bi to takole:
1. Zelenjavni krožnik
1x narezan paradižnik
1x narezana kumara
50g oliv
200g mozzarele – max 100 g
nekaj kapr
vse polijete z olivnim oljem – pokapam, ne polijem

2. Skutin namaz
100g puste skute – brez tune in W.kruhkov

3. Vmešana jajca
Vmešate 3 jajca – max 2 jajci
začinite brez pršuta in brez kruhkov
Vmešate jajca, lahko dodate še nasekljano papriko in paradižnik

Srečno,

Zivjo tesko ti odgovorim js sm jedla takole ko sm zacela hujsat ampak je delovalo samo merkat se moras pri tem zajtrk recmo sm se ful.najedla.kar mi je pasalo ob 7:00 tm nrkje n poti ko sm sla solo sluzbo kosila nism jedla sm samo solato vecerjo nic in to sm delala 4 mesce sm shujsala 22 kg ni zdravo ker teza tesko pride nazaj normalna

Zivjo tesko ti odgovorim js sm jedla takole ko sm zacela hujsat ampak je delovalo samo merkat se moras pri tem zajtrk recmo sm se ful.najedla.kar mi je pasalo ob 7:00 tm nrkje n poti ko sm sla solo sluzbo kosila nism jedla sm samo solato vecerjo nic in to sm delala 4 mesce sm shujsala 22 kg ni zdravo ker teza tesko pride nazaj normalna

New Report

Close