Med.Over.Net

Hujšanje

Odgovarjajo: Sebastijan Nemanič, fitnes trener FZS • Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

Liposukcijska dijeta

Default avatar

belezza

Pozdravljeni,

je že katera provala to dijeto?
Default avatar

Bibabulabala

A niste o tej dieti že včeraj pisali?
Pa je danes ni več? So vam jo izbrisali?
Kot sem razumela so osnova neki praški za hujšanje.
OK,, če ste pripravljeni to jemat do konca življenja.
Drugače boste takoj, ko boste prišli na normalno prehrano dobili vse nazaj po možnosti duplo!!!
Default avatar

belezza

se opravicujem, da sem ponovno odprla temo, ce so prejsnjo izbrisali. Mi nekaj nagaja tablica, pa sem mislila, da ni objavilo.

Zato sem tudi sprasevala, ker tudi jaz mislim, da se spet zredis, ko se vrnes na normalno prehrano.
Default avatar

belezza

No jaz sem zakljucila 28 dnevno dieto in sem super zadovoljna. Sedaj pa v boj, da te kile obdrzim.

Srecno vsem
Default avatar

belezza

No jaz sem zakljucila 28 dnevno dieto in sem super zadovoljna. Sedaj pa v boj, da te kile obdrzim.

Srecno vsem
Default avatar

bibabulabala

belezza je napisal/a:

Super za izgubo kg, čestitam!
Jih bo pa težko obdržati in me zanima,kakšen je tvoj plan?
Default avatar

belezza

Moj plan je, da se trudim jesti malo OH, v bistvu grem po načelu low carb diete naprej, brez praskov. Od 17.9. do danes sem šla še 3 kg dol. Imam pa ITM z oznako zelo debel ☹️ in mi veliko pomeni to, da izgubljam kg, predvsem, da spreminjam vzorec prejsnjega rezima prehranjevanja, ki me je popeljal do tu kje sem. Prej sem jedla vecinoma OH.
S temi praski je hujsala in shujsala Tudi HR predsednica, drugace.

Grem naprej v boj.
Default avatar

bibabulabala

Ja čestitke, kar tako naprej!
Najbolj pomembno je, da se zavedate, zakaj ste se zredili in da to odpravite.
Želim vam vse najboljše na poti klestenja kg!
Pogumno naprej!

Moderatorji

Sebastijan Nemanič , fitnes trener FZS
sebastijan - osebni trener
Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic