Najdi forum

Liposukcijska dijeta

Pozdravljeni,

je že katera provala to dijeto?

A niste o tej dieti že včeraj pisali?
Pa je danes ni več? So vam jo izbrisali?
Kot sem razumela so osnova neki praški za hujšanje.
OK,, če ste pripravljeni to jemat do konca življenja.
Drugače boste takoj, ko boste prišli na normalno prehrano dobili vse nazaj po možnosti duplo!!!

se opravicujem, da sem ponovno odprla temo, ce so prejsnjo izbrisali. Mi nekaj nagaja tablica, pa sem mislila, da ni objavilo.

Zato sem tudi sprasevala, ker tudi jaz mislim, da se spet zredis, ko se vrnes na normalno prehrano.

nova
Uredništvo priporoča

No jaz sem zakljucila 28 dnevno dieto in sem super zadovoljna. Sedaj pa v boj, da te kile obdrzim.

Srecno vsem

No jaz sem zakljucila 28 dnevno dieto in sem super zadovoljna. Sedaj pa v boj, da te kile obdrzim.

Srecno vsem

Super za izgubo kg, čestitam!
Jih bo pa težko obdržati in me zanima,kakšen je tvoj plan?

Moj plan je, da se trudim jesti malo OH, v bistvu grem po načelu low carb diete naprej, brez praskov. Od 17.9. do danes sem šla še 3 kg dol. Imam pa ITM z oznako zelo debel ☹️ in mi veliko pomeni to, da izgubljam kg, predvsem, da spreminjam vzorec prejsnjega rezima prehranjevanja, ki me je popeljal do tu kje sem. Prej sem jedla vecinoma OH.
S temi praski je hujsala in shujsala Tudi HR predsednica, drugace.

Grem naprej v boj.

Ja čestitke, kar tako naprej!
Najbolj pomembno je, da se zavedate, zakaj ste se zredili in da to odpravite.
Želim vam vse najboljše na poti klestenja kg!
Pogumno naprej!

Kje bi pa človek dobil to dieto – jedilnik

Darko 915

Naročis jo na tel

070922722 uspesno

Darko 915

Naročis jo na tel

070922722 uspesno

Jaz poskusila in vrhunsko 8kg v 14 dneh

Vse lepo in prav,toda ne vem,če je tale dieta oz njihova ponudba za vsak žep!

 

Ali bi bil kdo tako prijazen pa samo delil sam JEDILNIK 14dnevni, mene tisti praški in napiti ne zanimajo. Hvala

Ali kdo ve koliko stane ta dieta?

Hvala

Pozanimaj se na tel. 070 922 722. So zelo prijazni in se ti posvetijo. Sama sem še vedno na njihovem tretmaju in sem zelo zadovoljna. Ker imam težavo z ščitnico zelo težko shujšam, s to dieto pa nisem imela težav. Kadar koli imaš kakšno vprašanje ali težavo jih lakho kontaktiraš.

 

Hojla, kako gre hujšanje, ste shujšala, držite težo…? Kakšne so bile vaše smernic?.Tudi sama imam težave s ščitnico . Hvaležna  za vaše  izkušnje,.

New Report

Close