Najdi forum

Prehranjevanje, lakota

Pozdravljeni, imam problem, ki se mi zdi resen. Stara sem 16 let, visoka 168 in imam trenurno 54kg. V malo vec kot 2 tednih sem shujšala za 4kg. Enostavno imam problem, da nisem lačna in čez dan pojem abslotuno premalo. Če dam primer, včeraj sem čez cel dan pojedla en majhen kos potice in 1 palačinko. Skratka nič. Enostavno nisem lačna in mi ni do hrane. To me zelo skrbi. Že kakšno leto imam veliko željo po tem da bi se zredila in imela več kil. Tako da sem kakšen mesec dva nazaj veliko pojedla da bi se zredila in tudi pasalo mi je veliko jesti. potem pa kar naenkrat imam odpor do hrane. Prosim za nasvet in odgovor. Lep pozdrav

Živijo Kile-e!

običajno v teh prazničnih dneh beremo, kako se težko upremo vsem dobrotam na mizi pri tebi pa ravno obratno, kaj?

Ti, nisi nič napisala, živiš s starši ali kje drugje?
Kdo pa pripravlja hrano pri vas? Imaš brate, sestre? V katero šolo hodiš, kako preživljaš čas? Kaj so tvoji hobiji, s čim se ukvarjaš? Imaš veliko prijateljic in prijateljev? Rada bereš? Kaj delate z družino ponavadi med prazniki, kako ste pri vas urejeni glede prehrane med delovniki, vikendi in kako med prazniki? Te povabim, da napišeš pa bova naprej videli, kako je s tole lakoto…in zakaj je ni.
In the meantime, pridna bodi. In lepe praznike.

pozdrav
Mirjana

PhDc. Mirjana Franković, spec. dipl. oec. transakcijski analitik - psihoterapevtka I [email protected] I www.mirjana.si I Pogovor pomaga. I 040 520 257

New Report

Close