Najdi forum

pozdravljeni
sem se osnovno solka. In odlocila sem se da to zaupam vam
Ze kaksnih 5 mesecev opazam da nikoli nisem sita… nikoli nimam obcutka da sem se najedla. Zato pa sem vedno lacna kar naprej jem in iz moje nekoc vredu postave sem zasla v debelejso. neupam si zaupati to komu drugemu iz druzine saj so mi ze vsi rekli da sem se zredila naj neham jesti naj se gibljem. in poskusam res poskusam pa mi ne uspe. vedno bolj se redim. vedno me premami hrana res nevem kaj naj saj zaradi tega iizgubljam tudi svojo samozavest pocutim se debelo itd . poskusila sem ze z bruhanjem pa ne moram tako saj to res ni varno prosim da mi pomagate. hvalezna bom vasega cimprejsnega odgovora…. ze za v naprej se zahvaljujem

Draga Poly,

Iz tega, kar si zapisala prepoznam tudi samo sebe v osnovnošolskih letih, pa verjetno še kaka članica foruma bi se prepoznala. Za tvojo “lakoto” je lahko veliko število razlogov, nekateri so morda povsem fiziološki, saj ti se še razvijaš in telo potrebuje hrano, da lahko raste. Za kaj drugega je premalo informacij, vsekakor pa bi bilo super, da se o svojih stiskah pogovoriš s staši ali kakim drugim odraslim, ki mu zaupaš. Povej vse kar te muči nekomu. Ti pride kdo na misel s komer bi se lahko pogovorila?

Drži se!
Lepo bodi
Mirjana

PhDc. Mirjana Franković, spec. dipl. oec. transakcijski analitik - psihoterapevtka I [email protected] I www.mirjana.si I Pogovor pomaga. I 040 520 257

New Report

Close