Najdi forum

Pozdrajeni!
Mogoce ni pravi forum za to ampak bi vas useno rada uprasala, nocem hoditi k zdravniku za brez veze. Stara se 16 pritisk imam za moja mnenja nizek… prislo je tudi do
96
57
98
Ponavadi pa se mi sredinski pritisk giblje okoli 64. Velikokrat me stiska v prsih obcasno imam bolecine glave. Ze v naprej se vam zahvaljujem za odgovore.
Lep pozdrav

Živjo Srce,
…kaj pa, če takole narediš? Postaviš vprašanje na forumu družinske medicine: viewforum.php?f=4&utm_source=mon&utm_me … rum-picker) ? Oni tam so strokovnjaki za tole, bojo sigurno vedeli povedat. Al pa te vsaj usmerit naprej… Vse dobro ti želim! Mirjana

PhDc. Mirjana Franković, spec. dipl. oec. transakcijski analitik - psihoterapevtka I [email protected] I www.mirjana.si I Pogovor pomaga. I 040 520 257

Naj samo opozorim, da forum Družinska medicina nekako ne deluje oz. že dolgo ni bilo odgovorov, tako da bolj priporočam forum Urgenca, kjer dr. Sašo Rebolj res hitro odgovori.

nova
Uredništvo priporoča

O to je pa super informacija!! Hvala!! Pozdrav M

PhDc. Mirjana Franković, spec. dipl. oec. transakcijski analitik - psihoterapevtka I [email protected] I www.mirjana.si I Pogovor pomaga. I 040 520 257

New Report

Close