Najdi forum

Vcerajsnji jedilnik-hujsanje

Ne bi rada kaj prevec shujsala, mogoce za kaksne 4, 5 kg. Tole sem vceraj pojedla:
Zajtrk ob 7.00- pest ovsenih kosmicev z navadnim jogurtom, lanena semena, aronija, robide
Malica ob 10.00- dve jajci na oko (samo beljak), 4 majhni paradizniki, koscek polbelega kruha
Kosilo ob 12.00 – manjsa filana paprika, brez krompirja, za sladico kos domacega jabolcnega zavitka
Malica ob 15.00 – pusta skuta z breskvami
Vecerja ob 18.00 – sataraz (2 paradiznika, cebula, ena rumena paprika, eno jajce)

Vem, da sem se pregresila s kruhom in zavitkom, a je sele prvi dan in bi bil prevelik sok za moje telo.

Gibanje: zjutraj sprehod pol ure, zvecer na kolo za 15 min, kaj vec se mi v tej vrocini ne da

Stara sem 30 let, 168 cm, 62 kg

Jaz sicer ne hujšam, ker mi ni treba, ampak v tej vročini mi sploh ne paše jest. Med tednom ne zajtrkujem in sem tudi včeraj pred odhodom v službo spila samo belo kavo, prej še kozarec vode.
V službi sem si naredila sadni čaj in zraven pojedla 4 “piškote za zajtrk”. Okoli 12h sem malicala 1 kajzarico, camembert, 2 narezana in samo posoljena paradižnika in hruško. Domov sem prišla okoli 16:45, totalno prekuhana, ker sem šla izjemoma z vlakom, možu se ni dalo kuhat in je šel po kebab, pojedla sem ga točno pol, več nisem mogla. Pa proti večeru še 3 kepice sladoleda in zvečer še velik kozarec mleka iz hladilnika.
Sem ravno včeraj stopila na tehtnico in sem šla dol cca 2-3 kg, odkar je tale vročina in ne morem normalno jest.

Preveč jeste!
Kruh samo zjutraj! Dopoldanska malica sadje, 25 dag, kosilo meso in zelenjava, malica jogurt, večerja solata plus tuna ali jajce ali hrenovka ali kaj takega. Bo šlo lepo dol!

nova
Uredništvo priporoča

Zajtrk ovseni kosmiči z riževim mlekom in jogurtom.
Dodatki so pa po želji..banana,namočene rozine,laneno seme, sezam, kokosova moka, žlica marmelade, žlica koruznih kosmičev, nektarina,..odvisno od dneva..vsak dan si dam v kosmiče kaj drugega.
Malica je sadje in voda in kava.
Kosilo veliko sezonske solate in 2 tortilji z puranjim mesom in sezonsko zelenjavo (paprika, buča, jajčevec, paradižnik,…)
Popoldan kava z mlekom
Zvečer cca ob 18ih solata s tuno.

New Report

Close