Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Kaj jeste ženske s presušenim trebuhom in vidnimi tebri?

Kaj jeste ženske s presušenim trebuhom in vidnimi tebri?

Od nekdaj sem občudovala takšno postavo – raven ali celo vbočen trebuh, preščipnjen pas.

Sama imam žal drugačen tip postave in se moram za raven trebuh precej truditi, saj se mi hitro nabere špeh na tem delu – pa sem sicer vitka.

Nic

Pravzaprav vse, kar mi zapaše in kadar mi zapaše.

nova
Uredništvo priporoča

Večinoma beljakovine in zelenjavo. Malo oglikovih hidratov in nič slaščic. Pa dober tek.

90% je genetika…. Ostalo je matranje…..prej kot se s tem sprijaznite, lepse bo življenje.
Prakticno vsi izjemno suhi ljudje jedo veliko vec kot povprecni in debeli, seveda to ne pomeni, da gibsjo kot nori, da vse to pokurijo….šcitnica, hormoni pa to…eni imajo sreco, eni pac ne.

jedo: zrak, pa pretežno kisle kumarice, solato brez olja, kadijo cigarete.

To ne bo držalo. Vedno, kar s kolegi naredimo kak piknik, vidim, kako jedo ti, ki imajo baulhe. Ves čas po malem pikajo in jejo s krožnikov in tako pojedo še 2x toliko, kot so pojedli v samem obroku. To ni nobena genetika, samo slaba razvada, ki pa se je seveda redki sploh ne zavedajo, ker jim postane tako vsakdanja. Seveda je potem treba iskati krivca (v genetiki) in ne veš kje še vse samo pri sebi ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

popravek…Redki se te razvade zavedajo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Iz mojega zapisa moraš izlociti debeluhe, ki se prenažirajo in anoreksicarke, ki preizkusajo način prezivetja brez hrane. Med normslnimi do zmerno debelimi je obicajno, da pretirano suhi pojedo več kot zmerno debeli. Poznam cel kup primerov, tako v sluzbi, kot v žlahti itd. Tocno vem kdaj in koliko in kaj jedo in kako izgledajo….šcitnica je lahko prava tombola ali pravo prekletstvo….pa obakrat dela v mejah normale, samo enemu na zgornji meji, drugemu na spodnji…..seveda ima dolocen vpliv tudi prenažiranje ali stradanje, vendar pri ljudeh s prehranjwvanjem nekje v povprecju je genetika prakticno vse.

Iz mojega zapisa moraš izlociti debeluhe, ki se prenažirajo in anoreksicarke, ki preizkusajo način prezivetja brez hrane. Med normslnimi do zmerno debelimi je obicajno, da pretirano suhi pojedo več kot zmerno debeli. Poznam cel kup primerov, tako v sluzbi, kot v žlahti itd. Tocno vem kdaj in koliko in kaj jedo in kako izgledajo….šcitnica je lahko prava tombola ali pravo prekletstvo….pa obakrat dela v mejah normale, samo enemu na zgornji meji, drugemu na spodnji…..seveda ima dolocen vpliv tudi prenažiranje ali stradanje, vendar pri ljudeh s prehranjwvanjem nekje v povprecju je genetika prakticno vse.
[/quote]

Ne vem, kot pravim, ko opazujem ljudi pri mizi, mi je takoj jasno zakaj so takšni, kot so. Kakšne težave imajo, da se pri miti tako vedejo, da morajo nonstop pikat, tega ne vem. Pa sem izločil tiste, ki si omenil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tudi jaz bi rada vedela, kaj jeste tiste brez riti?
S trebuhom nimam tezav, ce dva dni bolj slabo jem, imam uslocenega, a rit je pa povsem druga zgodba, vcasih se mi zdi, da je skoda sploh kaj pojest, ker bi si komot kar nalimala na rit in prisparala pot skozi zelodec…

Imam 40 cm razlike med pasom in boki. Zgoraj kosti, spodaj kardašijan rit 🙁

Sem suha že celo življenje. Tudi po dveh otrocih imela takoj svojo težo, kot pred nosečnostjo, nazaj. Ne jem NIČ sladkega, vse ostalo je na jedilniku. Od zelenjave do mesa, testenin… vse seveda v mejah normale. Po 45 letu se mi je začel na trebuhu nabirati bom rekla špeh, četudi sem jedla enako, kot leta nazaj. Začela sem delati vaje, ki mi jih je pokazala prijateljica, ki dela v fitnesu. In ne, ne hodm v fitnes. Vsak dan 1 uro hitre hoje in med to hojo se nauči delati vajo izdihni ves zrak skozi usta in istočasno močno potegn trebuh not, kot da prilimaš popek na hrbtenico. Zadrži par sekund in sprosti mišice. Čez čas se boš navadila s tako napetimi mišicami hoditi in dihati ob enem. deluje 100%, saj imam po 2 mesecih trebuh brez grama špeha in tudi radiatorčki so lepo že vidni na trebuhu. Vesela čist do konca. Hoditi 1 uro mi ni težko, vzamem psa in greva za 1 uro na sprehod. Enako lahko to vajo delaš zvečer par miut v postelji leže, ali ko kuhaš……. znajdi se, razdeli vajo po 3x na dan po 10 minut, učinek je enak.

Imam 40 cm razlike med pasom in boki. Zgoraj kosti, spodaj kardašijan rit 🙁
[/quote]

Isto! Pa prsi tudi! Obup!

Točno to je pri meni. Tu ima nekaj vloge genetika, nekaj malega pa k temu prispeva tudi ščitnica, ki je nekje na meji prekomernega delovanja. Ne gre za nikakakršno odrekanje, športanje ali obsedenost pri ohranjanju postave. Imam to, kar je mati narava pač dala

Točno to je pri meni. Tu ima nekaj vloge genetika, nekaj malega pa k temu prispeva tudi ščitnica, ki je nekje na meji prekomernega delovanja. Ne gre za nikakakršno odrekanje, športanje ali obsedenost pri ohranjanju postave. Imam to, kar je mati narava pač dala
[/quote]
Blagor tebi jaz nikoli ne bom mela suhega trebuha 🙁

Zmotno je misljenje da nic ne jedo, jaz pojem skoraj za dva, pa sem taka suhica..Isto moji starsi suhi, brat..Tudi moja otroka izgleda da bosta bolj pri suhih.

Ne občudujem.

Serejo in driskajo cel dan, tako na wc kot za vsak problem psihirajo druge.
Okupirane s sabo.
Hočejo bit moški, zato so moškobanjaste.

Kaj pa jeste ženske z zamaščenim trebuhom?

Jaz nisem nikoli imela težav s težo ampak ne pojem preveč, jem sladkarije vsak dan, mastnih stvari manj…riž, kruh in testenine jem pogosto, alkohola nič…moje porcije seveda niso prevelike. Ko se mi zalušta, pojem pol pice, čips itd. ampak to je nekajkrat na mesec.

Si zo kar poješ. Sama sem se dolga leta borila s prekomerno težo, stradala, hujšala telovadila in s tem dosegla ravno kontra učinek. Sedaj jem vsaj 6 obrokov na dan in kg se dejansko topijo (4 meseci 15 kg brez kakršnekoli telovadbe). Odpovedala pa sem se trem stvarem, čistemu sladkorju, zagostitvi omak z belo moko in svinjini.

New Report

Close