Najdi forum

ogromne količine zaužite hrane

živjo!

niti nisem prepričana, če sem izbrala pravi forum, ampak vseeno prosim za nasvet, če mi lahko pomagate. če mi iz zagate ne znate pomagati, bom zelo vesela, če me preusmerite na pravilen forum. najlepša hvala že vnaprej.

skratka, moj problem je ta, da imam neznansko velik apetit. stara sem 33 let, zdrava, nimam otrok, nobenih bolezni v preteklosti. sem višje in vitke postave. moj problem? pred kratkim se je k meni preselil partner in vsak dan skupaj jeva večerjo. že prej, ko še nisva živela skupaj in sva kje skupaj jedla, me je večkrat dražil, koliko pojem. šele zdaj sem temu posvetila malo več pozornosti, ker je pač potrebno planiranje in načrtovanje obrokov, nakupov, in sem ugotovila, da pojem znatno več kot on. on je vitke atletske postave, veliko se ukvarja s športom. jaz sama niti nisem zagrizena športnica, ampak veliko kolesarim (nimam avta).

moj konkretni pregled zaužite hrane čez dan: zjutraj ogromen zajtrk (4-5 jajc, pol litra kakava, trije kosi kruha, še kakšna čokolada po vrh), potem čez 2-3 ure malica (sendvič, solata), okoli 14 ure kosilo (lahko pojem tudi 40 cm pico), zvečer kuhana večerja, vmes pa še nekaj čokolad ali sladoleda ali sladkarij.

nasplošno imam velike potrebe v življenju, tako po hrani (zgoraj opisano), kot po vodi (vsak dan spijem vsaj 4 litre tekočine), kot tudi po seksu, počitku, itd. zanima me, ali bi lahko imela na zgoraj opisano situacijo kakšen psihološki problem, da toliko jem? ni samo partner ta, ki je videl, da imam zelo dober apetit. to vedo tudi prijatelji, družina, itd. moja postava in telo se za zdaj nič ne spreminjata, kilogramov imam od srednje šole približno enako, ne udeležujem se kakšne organizirane gibalne aktivnosti, tako da edino gibanje mi predstavlja vsakodnevno kolo po mestu (tudi 20 kilometrov), vsakodnevna spolnost ter občasno kakšen nižji hrib.

zdravje mi služi, neštete kalorije se mi nikjer ne poznajo, bi pa rada vedela razlog, ali imam kakšen problem v smislu hranjenja. prosim za odgovor.


Zivjo! Lahko ti samo toliko povem, da uzivaj v hrani in zivlenju! Ocitno imas odlicno presnovo in ogromno pokuris. Saj tudi vsakodnevno kolesarjenje in seks ti dasta ogromno. Ne sprasuj se o psihi, ker sigurno ni nic narobe. Ko bodo sle pa kile gor, se bos pa takrat sprasevala kako naprej. Glej le, da bos jedla zdravo prehrano! Uzivaj, je vse ok 😀!

Zelela sem se samo to dodati, da smo si ljudje razlicni in se nam vnos hrane zelo razlicno kopici. Si najbrz ena izmed srecnic, ki lahko poje kar dosti, pa s tem ni nic narobe. Ne ves pa kako bo, ko bos prisla v malo kasnejsa leta. Za zdaj pa mislim, da lahko uzivas v hrani brez slabe vesti! (Mi je zgoraj pri zivljenju, usel en j).

nova
Uredništvo priporoča

Velike apetite mas.
Po vsaki stvari zajemas z veliko zlico.
Ko bos zacela it partnerju na zivce bo hudo.
Tud moski se navelica vsak dan sexsat
.pa sakic vse na veliko
Al je to spanje hrana oblacila potovanja.
Vse na polno.
Zelo zoprno

Brez zamere – tudi jaz sem bila takšna. Zmetala v sebe vse možno in brez gibanja sem bila suhica. Če sem hotela kakšen kg dat dol, sem ga brez težav samo z omejitvijo večerje in pa kakim sprehodom ali dvema na teden. Sedaj po 2 nosečnostih in ko se bližam 40 pa samo grem mimo pekarne in pridem domov s kg več. Kg samo gor gor gor dol pa nič pa če se na glavo postavim.

New Report

Close