Najdi forum

Odlocila sem se za hujsanje z osebnim trenerjem. Sama le tega ne zmorem, potrebujem pomoc tako pri vadbi kot pri prehrani. Imam 60 kg prevec za mojo idealnk tezo. Zato me zanima, stara sem 30 let. Ali je smiselno, da mi zdravnica zdaj na zacetku napise mojo tezo, da ko shujsam, imam moznost dobiti odstranitev odvecne koze zastonj. Nj saj, bi placala, ampak ce se da, zakaj ne. Ali je mozno, da odvecne koze ne bom imela, ce se vsega lotim Pravilno in pocasi?

Ce sem iskrena, ne vem kdaj sempria na tako tezo, se 5 let nazaj sem imela 75 kg… enostavno ne vem. Padla sem v depresijo, se nehala gibati in jedla neredno. Bila sem sportnica, uzivala v smucanju, zdaj si pa se vezalke tezko zavezem. Tako zelo me je sram, da me je sploh groza it v fitnes. Ampak sem se odlocila, da druge ni!

Si še dovolj mlada. Prepričana sem, da bo šlo tudi brez operacije. Kako že rečejo? Z majhnimi koraki do velikega cilja. Držim pesti, da ti uspe splezati na zeleno vejo. Čez noč res ni smislno izgubit toliko teže, vsekakor pa je nekaj treba naredit, ane?

Seveda, naredi vse, da boš morda lahko izkoristila možnost operacij na napotnico (mogoče ne bo samo ena …), raje ta denar daj za osebnega trenerja, če si že tako odločila.
In seveda je prav, da si se odločila, tole je res malo huda. Upam, da se boš kaj oglašala in poročala.

nova
Uredništvo priporoča

Vsekakor pojdi na svetovanje do osebne zdravnice. Vključi se v njohov prpgram. 70 kg izgubiti brez zdravniškega nazora ne priporočam. Drugače pa pogumno in verjamem, da ti bo uspelo.

New Report

Close