Med.Over.Net

Hujšanje

Odgovarjajo: Sebastijan Nemanič, fitnes trener FZS • Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

Ali kdo hujša z luninimi menami?

Default avatar

baatika

Ajoj to spanje dons še slabše kot včeraj majke mi.Pa sanjala sem ta veliko milko,se mi je začel kar vrtet ko sem jo vidla pa kako sem jo zmazala v dušku.Sem se mogla uščipnit da sem vidla da so ble sam sanje ker sem sposobna tud dve zmazat pa še ostale sladkarije za povrh ker se mi je drugač kr vrtelo po glavi.Ja nč grem naprej.Pa hvala za podporo.
Default avatar

ZANIMIVO

Jutro,

Si me nasmejala::)))

Ja bravo no z veseljem se te bere:)Končno si dobila "klik" v glavi,ki ti da moč,da bi gore premikal.Voljo imaš!Sedaj pa zdrži prehodno obdobje in ne znižuj pretirano kalorij v prehrani.Ker preprečujejo lakoto in željo po sladkem ti svetujem uživanje dovolj zdravih maščob.Izogibaj se umetno sladkih sladil in te bo želja sčasoma minila.Pri meni je trajalo cca 3-4 tedne:)Opazila boš občutno razliko pri energiji,vzdržljivosti,da o telesnem počutju sploh ne govorim.Ja,tudi napihnjenosti in otekanja ne bo več.Si že opazila spremembe:)
Kar se pa spanca tiče se bo pa tudi uštimalo;)

Pa še velik + za pričetek gibanja....kakršnokoli je že,važen je premik z mrtve točke.
Jutri se pa postimo:)ok Do normalne teže mi manjka - 2,3 kile in ni hudič,da se jih ne bi znebila;)Se me pa držijo kot klop in vidim da je res,ko pravijo,da gredo zadnje zelo težko dol.
Moja prehrana in miganje sta ok in si lahko dam kljukice:)
Default avatar

probajmo skupaj

baatika je napisal/a:

😂😂😂
Hihihi.... boga no, še sanja se ti🤦‍♀️ o čokoladi... luštno napisano.
Drži se👌
Default avatar

dina30

baatika je napisal/a:
https://tse1.mm.bing.net/th?id=OGC.0aaf ... bnMQWJ8%3d

Moj prvi šiht v novem jobu 🤭
narejen in lah rečem da je blo suuupeeer. Druge face, sodelavci, šef, vse cool. No, vsaj dons😁
Default avatar

prav imate

probajmo skupaj je napisal/a:

:::)))))
Default avatar

prav imate

dina30 je napisal/a:

Lej, super!
Da bi bilo vedno tako. Dobra energija.
Default avatar

baatika

Vem da že cel tedn javkam da ne morm spat in evo ponov vajo še to noč. Glava brez cukra mi ne funkcionira in mi zato nagaja s spanjem.Nek sm prebrala da možgani delajo na cukr.A ve ktera če je to res?
Default avatar

ZANIMIVO

dina30 je napisal/a:

:)Začetek dober...vse dobro:)
Default avatar

ZANIMIVO

baatika je napisal/a:

Jutro,

Da možgani delajo na cuker?Ja seveda rabijo energijo ,da delujejo.Definitivno pa to ni bel sladkor,kvečjemu jim škoduje in so glavni krivec za Alzheimerja in vaskularnih demenc.Možgani naj bi delovali na osnovi naravnih virov energije,ki jo dobimo iz kvalitetne hrane:)
Ali imaš mogoče problem s krvnim sladkorjem?

Čajček je že kuhan,ohlajen in pripravljen za v službo:)Bom kar brez hrane do konca posta;)
Default avatar

probajmo skupaj

A veste,da sem ravno pravi čas prišla domov s sprehoda,ker je ravnokar pričelo deževat:(
Moj dnevni cilj je tako zopet dosežen in sem vesela,da sem pohitela:)
Za kosilo bom lahko zelenjavno juhico potem pa sledi post.Se ga kar nekako veselim:)
Default avatar

prav imate

Ravnokar sem prebrala na DOBRAKARMA tale zapis:

Obrestovalo se vam bo,če na polno luno (12.11.) delate to!

Danes ob 14.34 nastopi polna luna z vsemi svojimi močnimi energijami,ki so začele delovati že pred dvema dnevoma in bodo še do četrtka,15.novembra.
Polna luna je poseben dan v mesecu,ko doživimo vrhunec energije.Vibracije na ta dan postajajo močnejše,tudi na fizični ravni.Celo tekočine v našem telesu skali nemir.

Nekateri ljudje to spremembo dobro prenašajo,nekateri pa ne.Zaradi tega nekateri morda čutijo veliko več moči in navdušenja na dan polne lune.Spet drugi čutijo več duhovnih vibracij,nekateri so zelo razdraženi in živčni,drugi pa lahko imajo težave s spanjem.
Ob polni luni se vse krepi.Zaradi tega se,odvisni od naše narave in lastnosti,v nas krepijo določene lastnosti.
Če smo v sozvočju s svojim bistvom,nam bo polna luna prinesla veliko pozitivnih vibracij.Vesolje vedno odseva tisto,kar nosimo v sebi.
Če smo po naravi nemirni,bomo občutili več nemira in kaosa.V tem času ni naključij,saj je tudi znanstveno dokazano,da se na dan polne lune zgodi več nenadnih in impulzivnih zločinov.Opozorilo "pazi,kaj misliš v tem dnevu" bi se lahko uresničilo.
Vse,kar se zgodi v našem telesu,umu in duhu se bo med polno luno stopnjevalo.Če se malo razjezite,bose še bolj jezni.Če ste srečni,boste srečni še bolj.
Ta energija je izjemno močna in jo je zato treba pravilno kanalizirati.
Ne spravljajte se v prepire,razprave....Ne jezite se.Polna luna je čas,ko moramo globoko dihati in drugim odpustiti.Če se z nekom ne morete pogovoriti,se potrudite,da se to zgodi dva dni po polni luni.Vse,kar se zgodi zdaj,bo pretirano.Zato poskusite ohraniti dobro ravnovesje in dobro energijo.
Bodite pozitivni,samo ne pretiravajte.Ker je v tem obdobju vse okrepljeno,se lahko celo pozitivne misli okrepijo do te mere,da izgubite stvaren pogled na vse okoli sebe.Pet minut pozitivnih misli na dan je dovolj,da se prebijete skozi dan.

Meditirajte

Pošljite nekaj dobre energije tistim,ki jo potrebujejo

Nasvete je dobro udejanjit prav na datum polne lune,dva dni prej in dva dni po njem,saj so lunine energije vseh pet dni močnejše kot običajno.

Torej se lahko postimo vseh pet dni zaradi njene izredne moči.
Ostalo nam je v bistvu še tri dni.
Default avatar

baatika

ZANIMIVO je napisal/a:

Ajoj ne sam mal povišan.Zato mi je reku zdravnik za shujšat ker se baje že s tem spravi v normalo.Pa cuker stran.
Jaz pa kar težko handlam tale post majke mi,me kar neki skoz matra.se pa trudim.
Default avatar

baatika

To je pa za znoret majke mi no sploh zaspat ne morem pa tolk že ura.a je možen kot se čitala daje kriva luna?sem že orenk živčna
Default avatar

baatika

Sem se ulegla v dnevno sem misla da bom ob tv zaspana ratala pa ni blo nč.zko da sem celo noč pokonc.Sem mogla to napisat ker sm togotna ko hudič.Ja nč grem nazaj televizijo buljt
Default avatar

ZANIMIVO

Jutro,

Ah to pa res ni fajn:(
Ne vem kaj naj ti rečem.Moje mnenje je,da je posredno kriva luna,zraven pa še abstinenca od sladkega.Po mojem si pod velikim stresom zaradi vsega.Če v naslednjih dneh ne bo bolje,pa pojdi k zdravniku.

Včeraj sem bila cel dan na postu brez lakote pa še migat sem šla in to z dežnikom v roki:))
Bom poizkusila še danes zdržati brez hrane.

Kako ste ostale?
Default avatar

probajmo skupaj

baatika je napisal/a:

Ojoj, to pa res ni prijetno.
Želim ti, da bo naslednja noč polna dobrega spanca!
Default avatar

probajmo skupaj

ZANIMIVO je napisal/a:

Gre mi v redu, tekoče.
Sem pa danes tudi še ujela vreme brez padavin.
Default avatar

dina30

ZANIMIVO je napisal/a:

Supertruper🤪🤪🤪🤪🤪
Nč lakote👌

Moderatorji

Sebastijan Nemanič , fitnes trener FZS
sebastijan - osebni trener
Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic