Najdi forum

Živjo. Imam enih 25 kg preveč. V enem tednu sem skoraj nič jedla, veliko pila in vsak dan izvajala vsaj 40 min kardia…Rezultat tega je bilo -5 kg. Zdaj pa mi še 3. dan na vagi kaže isto, niti grama razlike. Kaj se dogaja? Hvala

Ti samo vztrajaj, edino tole s skoraj nič hrane se na dolgi rok ne bo izšlo. Sestavi si normalen jedilnik s 1200 kalorijami (imaš veliko primerov na netu in meni se zdijo prav znosni, da človek brez težav preživi).
Bo šlo spet dol, če boš le vztrajna. Zakaj v treh dnevih ni razlike? No, to je kratko obdobje, kilaža je odvisna tudi od tvojega ciklusa, lahko ravno te dni malo otekaš …

ti lahko ješ kar želiš ampak ukvarjaj se s plavanjem in ve enem tednu če boš redn trenirala boš izgubila več kot 25 kilogramov

nova
Uredništvo priporoča

Ravno zaradi tvojega početja so doete neuspešne. Zakaj? Ker mislimo, da če bomo teden dni stradali ter telovadili da bomo v kratkem času pa fit. In ker tega dolgoročno ne zmoremo obupamo.
Ko se odločimo za dieto naredimo to z razumom. In sicer postopoma zmanjšujemo v nos hrane ter postopoma zmanjšujemo pregrehe ter postopoma vključujemo gibanje. Ti si prvo teden zgubila samo vodo. Morda je trebuh res malo oplahnel vsa maščoba pa je še na tebi. In to maščobo moraș oklestiti. To pa lahko traja leto dni. Skratka jaz bi na tvojem mestu za začetek omejila ampak res samo omejila vnos sladkorja, sladkih pijač. Čez cca 14 dni bi razpolovila količino obrokov čez cca 14 dni pa se trudila da res po 18 uri ne jem mič. Telovadbo bi postopoma uvajala in sicer najprej vsak drugi dan sprehod ki bo vsak trening za malenkost hitrejši in daljši ter če kdaj ne bi mogla iti hodit bi doma potelovadila. Tvoj moto pa naj bo samo da gre dol in ne gor. Vagaj se 1 x na mesec. Pričakovanja cca 20 kg v letu dni.

Živjo! Ker sem vztrajala, se je premaknilo. Danes beležim -10 kg! Gremo naprej!

New Report

Close