Najdi forum

Osebni trener – kako pogosto

Trenutno hujšam in mi kar gre. Do sedaj sem izgubila 6 kg. Izgubila bi jih rada še 5. Ker je koža postala nekoliko ohlapna, sem se odločila, da začnem obiskovati fitnes. Zanima me, kako pogosto, je potrebno vaditi z osebnim trenerjem, če želiš preoblikovati telo. 1x na 10 dni, 1x tedensko? Fitnes bi sicer obiskovala 3x tedensko.

Jaz sem obiskovala fitnes dvakrat tedensko in vsakokrat s trenerjem. Fino je zato, ker vidi, kako delaš vaje, te popravi, sproti vidi, kje bi morala delat bolj.
Vem pa, da je to kar velik finančni zalogaj, zato ti predlagam, sa se o tem pogovoriš s trenerjem, lahko ti pripravi program, vsake toliko pa delata skupaj.

Ne vem no…

Jaz sem sama dovolj motivirana, da ne rabim, da me nekdo neprestano gleda in se z menoj predvsem pogovrja med treningom. Tudi nepravilno dihaš in ne izvajaš pravilno vaj, če govoriš vmes 🙂

8 mesecev – 25 kg; s trenerjem sva se dobila 6x: na začetku – meritve, vmes 4x za preverjanje pravilnosti izvajanja ( vaje z lastno težo, ročne uteži) in na koncu meritve. Taka je bila tudi moja želja. Sem mu povedala, da ko delam, delam samostojno, na polno. In je tudi videl, da sem resna,da pri meni ne bo pretiranega zaslužka in sva bila ob na jasnem 🙂

Lej, meni se zdi škoda dajat po 15 eur na uro, zato da se mi bo nekdo smejčkal zraven :). Sorry…. Sploh ko vidim nekatere ženske, ko hodijo v fitness zaradi trenerja, ne zaradi sebe 🙂 Ampak to je njihov problem, ne moj 🙂

Srečno!

New Report

Close