Najdi forum

Ločena,dva otroka za katera prejemam 104e otroškega dodatka.
Spoznala sem novega partnerja,nisva poročena,nimava skupnega otroka, se pa v kratkem namerava preseliti k meni, saj je razdalja 200km prevelika.
V svojem kraju bivanja bo v lastni nepremičnini tako dovolil bivanje svojim trem polnoletnim otrokom. Sinova sta študenta,hči pa je brezposelna. Plačuje tudi vse stroške bivanja (položnice stanovanja).
K meni bi se preselil zaradi novega razmerja. Da bo uradno, želiva urediti zaradi prevoza na delo.
Zanima me ali se potem njegov dohodek upošteva k mojemu izračunu za otroški dodatek in subvencijo malice, saj dejansko od njega ne bom dobila denarja,saj mu bo 2/3 plače šlo za njegove otroke in vzdrževanje njegove nepremičnine.
Ali lahko dva oz.partnerja živita sicer skupaj,a vsak s svojim “budgetom”?
Partner mi bo tako pomagal pri strošku hrane in pa z varstvom,saj imam izjemno naporen posel, delom na manjšem posestvu.
Načeloma se zelo razumemo,le denar imamo ločeno kar se mi zdi pošteno,saj sva oba zelo garala,da sva si pridobila to kar imava in z novim razmerjem svojega premoženja ne mislim deliti nanj oz.na njegovo druzino.

MAJA

Tole pa ne bo pravi forum …

New Report

Close