Najdi forum

Zakaj ne morem shujsati?

Hujsat sem zacela lani pa ne, ker bi imela prevec kil ampak zato, da bi se pocutila v svoji kozi boljse. Prisla sem do dolocene teze, sedaj pa se ne premakne nikamor vec in te kile so enake. Telovadim vsak dan po uro. Jem veliko sadja, zelenjave sploh veliko tekocine. Ne jem pa kruha, testenin, mesa. Vaje delam za noge in raven trebuh, kar pa je mogoce samo zutraj saj cez dan se mi trebuh nekak napihne. Delam tudi vajo plank, kar lahko recem, da se je poznalo pri kg in misicah. Sedaj pa se mi zdi, da se kljub redni telovadbi, doloceni prehrani nikamor ne premakne.
Velika sem 165, tehtam 55 kg.

Ker imate primerno težo. Telo ni ravno navdušeno nad tem, da postanete podhranjeni. Najtežje je vedno shujšat zadnjih 5 kil, posebno če teh zadniih 5 kil sploh ni treba shujšat. Imate indeks telesne mase 20. Pri 18.5 (to je pri 50kg na vašo višino) se začne prenizka telesna teža.

Živjo!
Koliko na dan pa si držala plank in kako se ti je poznalo, po kolikem času?

nova
Uredništvo priporoča

Živjo!
Koliko na dan pa si držala plank in kako se ti je poznalo, po kolikem času?
[/quote]

Naprej sm zacela z 60s, sedaj pa zdrzim do 6 minut. In ja se pozna zelo. Trebuh je raven, lepo oblikovano telo. Tako, da ga priporocam.

Meni je super vaja plank, sem si kupila en trak Infinity strap s katerim je ful lazje delati ker ti fiksira roke👍

New Report

Close