Najdi forum

Linee Snelle se ne znebiš!

Odprem forum in vidim ravno nekaj o Linei Snelly. Tudi sama sem šla to zimo tja. Hodila nekaj časa, tudi shujšala sem nekaj. V nekem trenutku se mi je zazdelo pa vse skupaj tako neumno! Blizu hiše imam hribček in park, neskončno sprehajalnih in tekaških poti, jaz pa telovadim tam v neki komori za ogromno denarja, kjer me en mesec pride za tri mesece neke normalne aerobike? In sem začela malo vleči, vmes je bil še junij, naporen mesec. Napisala sem jim mail, na katerega so mi sicer zelo prijazno odgovorili in mislila sem, da pač lahko pridem na vadbo šele jeseni. Hkrati je bilo ravno konec meseca, za katerega sem plačala in sem si mislila, saj je vse urejeno. Ampak, sploh ne! Kmalu je prišla položnica, kmalu še klic. Gospa me je, sicer prijazno, prepričevala. Saj ne rečem, bila je prijazna. Sem pa odhajala na dopust. No, pa so čez 2 tedna spet klicali. Tako da imam občutek, da bom dobivala položnice do konca, obiske bom pač izkoristila, čeprav mi tisto tehtanje povzroča stres.
Tako da – previdno! Ko podpišete pogodbo, boste morale zdržat do konca. Bom še videla, kako bom sama sfurala, ker mi vse skupaj res ni ravno ne vem kako všeč.

New Report

Close