Najdi forum

Pozdravljeni zanima me za mojo sestro ki je že od nekdaj suha in ima zelo suhe noge in jo zanima kako bi najhitreje dobila mišično maso na nogah tudi drugje po telesu namreč visoka je 1,79 cm in tehta 57 kg? kaj ji svetujete Lp

Telovadbo oz. fitnes. Ampak verjetno je že sama kdaj prišla na to idejo?

Z ustrezno prehrano prav tako lahko malce povečaš mišični prirast, samo to ni moje področje. Ne mislim praškov!

je že bila v fitnesu in ni vidnih sprememb suhe ostajajo samo kost in koža noge so kr ravne bo poskusila z beljakovnsko hrano za rast vsejeno hvala Lp

nova
Uredništvo priporoča

naj poskusi več jest in se gibati, meni je pomagalo tudi vsakotedensko jahanje

hvala za predlog ampak sestra je 2 leti starejša od mene visoka suha pa kot ravnilo ali deska je 5 včasih 6 na dan je vse tudi večje količine včasih ampak ostaja suha ker sama sem nižja visoka komaj 1,70 cm in imam ob isti ali podobni prehrani 65 kg in sem ravno prava in imam na nogah in rokah malo mišične mase ona je kost in koža suha že od malega in se tudi ne spremeni ni se giba ali ne veliko hodima hitre hoje pa joga, pilates rastezne vaje pa oteži in fitnes ampak ni večjih spremem tudi zredila se je samo za 1 kg kljub večjem vnosu beljakov in še to v 3 mesesih pač učitno je naravno suha in drobnih kosti ker ima na roki obseg zapestja samo 15 cm jaz imam namreč 18 cm je pa najina teta sama ugotovili ista in očito je sestra po njej tudi teta ima 1,76 cm višine in nekje bogih 55 kg Lp

Proti genetski zasnovi se težko boriš…. Tudi še tako s ciljano vadbo. Brez anabolikov in steroidov ne bo šlo 🙂 ( jasno, da tega ne bo konzumirala!)

nekatere imajo probleme s predebelimi stegni, ki jih nikakor ne morejo stanjšati zaradi benetike, nekatere imajo pa presuhe.

Ja res je očitno genetika in da je podedovala po teti ,ki je tudi izredno suha celo življenje ker imata obe teta 16,5 cm okoli zapestja in sestra 15 cm okoli zapestja obe imata tudi ozke boke in prsi obseg prsi je pri sestri 86 cm boki 90 cm pas pa samo 69 cm teta ima tudi nekaj podobnega mogoče malo več cm v pasu obe sta tudi na dolgih suhih vratovih in sta očitno takšnega tipa postave ker sem našla in mislim da sta tale tip postave : Ektomorfni – suhi – tip postave ker skoraj vse ustreza obe nizka teža proti višini dolge noge in roke brez mišične mase so kar v celiti skoraj isto tanke , dolge vratove in jesta vse in se ne moreta zrediti hvala za nasvete ampak očitno se proti genetiki bolj malo da! Lp

New Report

Close