Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa mišična meča kako jih zmanjšati??

mišična meča kako jih zmanjšati??

Pozdravljeni tudi mene zanima kako zmanjšati mišice na mečih namreč imam suhe stegna brez vidnih mišic v mečih pa imam že od malega vidne mišice so bolj nabite ven in rada bi imela manjša da bi bile noge lepo skladno suhe po celi dolžini drugače sem suha po teleso imam 60 kg in sem viskoka 1,83 cm in ni važno kaj delam telovadim se mi ne zmanjšajo hodim v hribe 1 na tedn ob vikendih za c. 2 do 3 ure mešano malo gor v hrib malo manj v hrib izvajam jogo po pol ure 1 do 2 na tedn včasih grem rolati za 20 do 30 min vsak dan pa sprehod po ravnem kako uro??? res me zanima kako naj zmanjšam mičico ker je res samo mišica bolj vn ni tako suha in dolga kot jo ima moja prijateljica hvala za v naprej Lp

Iz napisanega je precej jasno, zakaj imaš mišice – verjetno si že genetsko tak tip človeka, ki hitro dobi mišice, poleg tega pa se kar veliko ukvarjaš s športom (=razlog, zakaj jaz nimam takih mišic, hehe – ker se ne ukvarjam s športom!).

Torej mišice bodo manjše, če boš samo ležala doma. Ampak potem ne boš zdrava in verjetno bo tudi teža na račun maščobe hitro šla gor, pa telo ne bo več lepo in čvrsto … skratka, nehaj se sekirati, ker imaš nekaj mišic – to je super! Čestitke za fit postavo in zdrav življenjski slog 🙂

Ja hvala za odgovor ja verjetno je res pri meni gensko hh ker imam že od malega meča vidna tudi prej ku sem bila manj aktivna sem imela iste noge pa tudi ne joga in raztegovanje jih nista spremenila ker sem vadila raztezne vaje in mešanico pilatesa okoli 11 mesecev hh in ni vidnih sprememb počasi sem se že sprijaznila z temi mečami ker drugače imam komaj 60 kg in visoka nad 1,80 in suha vse povsod nimam skoraj nič mase mišične ne na rokah ne na stegnih in drugje tudi ne sem koščena samo meča so pa vidna hvala za odgovor in Lp

New Report

Close