Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa A lahko prekineš pogodbo pri Linea Snella?

A lahko prekineš pogodbo pri Linea Snella?

Vem, da ni čudežev. Diete se držim, teža gre dol, ampak po 2 mesecih ugotavljam, da je tista telovadba čisto predraga. Tehtam se pa lahko tudi sama doma. Pogodba je tako čudna, da sploh ne razumem, ali lahko prekineš ali ne…

Vrjetno je drobn tisk kot pri telekomu, kaj vse ti lahko računajo če odstopiš od pogodbe ….. 100%. Nič ne moreš, to so pravne vode….. lahko te stane prekinitev pogodbe več ko ves paket skupaj zato pač ostani do konca – šola za drugič!

Ti je uspelo prekiniti pogodbo?

nova
Uredništvo priporoča

Ne. Sem plačevala, ker pa me poleti res veliko ni bilo, upam, da mi bojo zdaj dovolili to porabiti. Tam namreč zakupiš neke točke, ki jih porabljaš.

Ne. Sem plačevala, ker pa me poleti res veliko ni bilo, upam, da mi bojo zdaj dovolili to porabiti. Tam namreč zakupiš neke točke, ki jih porabljaš.
[/quote]

Jaz osebno sem se obrnila na odvetnika (brezplačno za občane) , ker nisem dobila informacije pri varstvu potrošnikov (nisem njihov član) in zakon za take primere govori drugače. Sicer lahko še malo poguglate kaj govori zako o varstvo potrošnikov itd.

New Report

Close