Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Sensilab SlimJoy in BootBurn – ali delujeta?

Sensilab SlimJoy in BootBurn – ali delujeta?

Nabralo se mi je kar nekaj odvečnih kilogramov, ki bi se jih rada znebila. Ali sta ta izdelka učinkovita? Prosim, da odgovarjate tisti, ki ste jih že uporabljali. 🙂 Predvsem me zanima, ali lahko škodujeta prebavilom (imam probleme z razdražljivim črevesjem-prehranske intolerance).

Brez telovadbe in pravilnega prehranjevanja ne bo delovalo, verjemi.

Predlagam vsako jutro na tešče 20 min obliko rekreacije (hitra hoja ali počasen tek) v naravi, zadnji obrok ob 19ih. SlimJoy odvaja vodo iz telesa.

nova
Uredništvo priporoča

Odvajanje vode iz telesa je lahko po mojem tudi škodljivo zato sem zelo previdna pri tem.
Da se pohvalim, v zadnjih nekaj tednih sem uspela izgubiti 2,5 kg 😉

– 4 kg 🙂 Sem pa začela 1x tedensko hoditi v bazen kjer plavam dobro uro. Moram priznati da se tudi počutim bolje. Še kg ali dva pa bo super 🙂

Na začetku so se kilogrami kar topili…….. nikakor pa ne nameravam odnehati….

Bravo! Čestitke za vztrajnost

Hvala…..

Meni je ful pomagal Adiposlim strong. Pred dopustom sem pojedla eno skatljico pa se je kar stopilo od mene. Res je pa da imam ok tezo, samo malo prevec sem gresila zadnje mesece. Imam tudi aktivno delo in ne sedim skoraj nic. S prehrano in tem sem bila hitro kot nova z ravnim trebusckom. Brez pa ne deluje.

New Report

Close