Najdi forum

Pozdravljeni!

Kakšen dan nazaj sem na Youtube-u pogledal video nekega fanta, okoli 20 let starega, ki se je držal Water fast diete kar 28 dni. Water fast dieta je dieta brez hrane, samo voda, veliko vode. Rezultati so neverjetni, fenomenalni! Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje, raje pozitivne kot negativne, z tole Water fast dieto. Vem, tudi meni se to zdi skrajno težka dieta pri katero moraš res biti mentalno pripravljen. Marsikdo bo rekel, da je to nevarno. Se popolnoma strinjam, nevarno je, če se take diete lotiš brezglavo, ne poslušaš telesa in nimaš pomoči strokovnjaka. Če imaš strokovno pomoč, pa je po mojem mnenju, kar dobra stvar. Telo se prečisti in odvečna maščoba gre stran. Vem, obstajajo druge diete, ki so manj skranje, lažje… Zanima me mnenje vas bralcev in strokovnih delavcev.
Video fanta na Youtube-u: https://www.youtube.com/watch?v=E484qiQXxzM
Za vsak odgovor se vam zahvaljujem!

Lep pozdrav, Deki23

Zdravo!
Ne priporočam na noben način. Telo rabi določene vitamine in minerale, ki jih moramo zaužiti vsak dan. Da ne govorimo o problemih z možgani – tudi hiranju možganov in hiranju telesa. Prva maščoba, ki gre pri stradanju iz telesa je tista na notranjih organih, kar oslabi osnovne telesne funkcije. Še enkrat – ne morem povedati kako brezglavo neumno se je iti takšno stvar. S strokovnjakom ali brez.
Če pa se kaj spoznate na telo, pa vam lahko še dodam kar se tiče efektivnosti: po stradanju telo zahteva hrano in to veliko hrane. In se nazaj zrediš.
Ljudje pamet v roke. Obstajajo diete, pri katerih nisi ne podhranjen in ne lačen. Ne si škode delat.

lp, Jalica

saj ne mislišm zares, da je po 28 dnevih stradanja bil ves energičen z mišicami ane? :’)
95% ljudi se zgodi to da se ne morejo več obvladati in po parih dnevih požrejo tudi do 10000 kcal

nova
Uredništvo priporoča

po parih dnevih stradanja*

New Report

Close