Najdi forum

fat burner in antidepresiv

Živjo!

Nisem našla nobene podobne odprte teme, in sicer kako gre skupaj fat burner in asentra. Lahko uporabljam poleg antidepresiva fat burner v kapsulah s sledečimi sestavinami:

SESTAVINE (v 3 kapsulah): L-karnitin L-tartrat (L-karnitin 205 mg), L-tirozin 300 mg, kofein 240 mg, ekstrakt listov zelenega čaja s 95% polifenolov in 0,5% kofeina 223 mg, ekstrakt lupine plodov garcinije s 60% hidroksicitrične kisline 167 mg, ekstrakt plodov kajenskega popra z 8% kapsaicina 100 mg, B-kompleks premiks [nikotinamid (niacin 15,8 mg – 99%*), kalcijev D-pantotenat (pantotenska kislina 10,3 mg – 172%*), riboflavin (vitamin B2 1,7 mg – 121%*), piridoksin hidroklorid (vitamin B6 1,5 mg – 107%*), tiamin mononitrat (vitamin B1 1,3 mg – 118%*), pteroilmonoglutaminska kislina (folna kislina 396 μg – 198%*), D-biotin (biotin 51 μg – 102%*), cianokobalamin (vitamin B12 3 μg – 120%*)], sredstvo proti sprijemanju: koncentrat riževih lupin, ekstrakt plodov črnega popra s 95% piperina 5 mg, kromov pikolinat (krom 72 μg – 180%*), kapsule: hidroksipropil metilceluloza, barvilo: titanov dioksid. * = priporočeni dnevni vnos

Najlepša hvala že vnaprej,
Kiki

Tukaj smo laiki, ne farmacevti …

Na hitro sem poguglala po tujih forumih in ni pravila – odvisno je bolj od antidepresiva kot od fat burnerja. Ne vem, katera učinkovina je v asentri, da bi našla podobno zdravilo, ki ga predpisujejo v tujini.
Lahko pride do res burne reakcije, ker je AD recimo temu pomirjevalo, fat burner pa stimulans. Tako da raje ne. Itak pa upam, da veš, da fat burnerji niso čudežna paličica in z njimi bistveno shujšala ne boš.

Hvala 🙂
Saj se zavedam vsega tega samo zanimalo me je kako gre to dvoje skupaj.
Ful se oglašuje neka zadeva za topljenje maščobe pa me je mal firbec 🙂

New Report

Close