Najdi forum

Mi razložite.. 4 dni se običajno držim, telovadim in imam deficit 500 kcal na dan, potem 5 dan pa enostavno moram pojest kaj več.. In tako pride običajno 1500 kcal več.. 4 dni se maram in naredim 2000 kcal deficita, potem pa v enem dnevu presežem za 1500. Gre to v glikogenske rezerve iz potem praktično nism naredila take škode da bi ponovno zaradi tega speh dobila?

Meni je trener na fitnesu razlagal, da si lahko vzamem eno uro na teden in pojem, kar želim. Ampak samo tisto uro in se ne bo nič poznalo. No, nisem bila tako pridna, da bi do tega sploh prišla, ker sem imela vsak dan tako uro 🙂
Verjetno boš ti vseeno hujšala, pač počasneje. Upam, da dobiš odgovor, mene tudi zanima.

takole je
ko hujšaš, prideš do nastavitvene točke, torej do mnpr 70kkg in takrat nastopi lakota
takrat je dobro več jest, ampak zdravo da telo dobi občutek da ne bo stradal, če bo mislil da strada bo maščobo najraj na trebuhu riti delel zalogo.
zato, je dobro ene 2 dni mal več jest, potem lakota mine in spet se vrneš na dijeto.ko te spet napade, narediš enako, več ješ, zdravo in telovadiš.
dokler se telo ne prepiča da ne bo stradal, ti bo tako delal.potem pa ko skapira, se mu bo nastavitvena točka znižala in lahko začneš dijeto mal bolj močnejšo kot si jo mela pred tem.upam da je jasno
napisan

New Report

Close