Najdi forum

Tule bom zapisovala. Prihodnji teden me sicer ni. Hvaležna za vsako spodbudno besedo.

81,7

Minus 0.9 v enem dnevu…to pa je konkreten zacetek. Srecno!

nova
Uredništvo priporoča

Hvala! Sem kar pridna na dopustu, tu je sicer tehtnica, ki mi je danes zjutraj pokazala 81, ampak moja doma malce več kaže, tako da se moram tehtat ves čas na isti. Sladkarij nič, OH le zjutraj, če me bo neslo, bo kakšen kozarec vina ali česa drugega, ampak temu se pa zavestno ne odpovem. Za zdaj se mi zdi glavno, da se ne prenajedam.

82,1
Po dopustu. Se ne sekiram, hrana v tem tednu ni bila neka dietna, je je bilo pa vseeno manj in praktično nič sladkarij. Bilo je več OH, kot bi bilo potrebno za hujšat, a na smučanju je včasih težko. Pa še kakšen kozarec alkohola zvečer. Gremo naprej!

81,4

81,7
Nisem se tehtala ves teden. Ne vem, tole me je kar presenetilo, sem pa tik pred M, tudi čutim napihnjenost. Upam, da je to. Pri prehrani sem pridna. Oh le zjutraj, potem za malico jabolko, za kosilo in večerjo meso in zelenjava ali samo zelenjava.

Prav gotovo je krivo predmenstrualno obdobje. Pri neni, ki sem velika in tezka teza zaniha tudi do 2kg.

Iz tvojih ust v božja ušesa :)))))))

Amen 🙂

Ampak veš kaj, saj je šla slaba kilca dol v slabih treh tednih… to me je prešinilo včeraj, pa počitnice so ble vmes itd. Saj bo. Srečno tudi tebi.
Tehtala se pa danes nisem 🙂

Kilca po kilca…pa je rezultat. Sicer vcasih postanes vmes nestrpen in bi rad pospesil, takrat pises na forum, pa te dobre duse ustavijo in spet usmerijo na pravo pot :). Tudi tebi srecno in porocaj!

80,8

Še malo, pa se boš skrila za ročaj metle …

Dobro ti gre tole.

Hvala, pravakava, gor in dol, saj vidiš. Ampak v bistvu 2 kg v enem mesecu, kar je ok.
Vsem želim uspešno! Gremo dalje … 🙂

80,5
Minus 2,1

81,1
Ne bom zmogla sama. Tule gor sem dobila idejo, prijavila sem se v Lineo Snello. Bomo videli. Preveč moram shujšat, da bi ves čas vzdržala sama …

81,1
Ta teden začela v Linei Snelli, bila dvakrat. Za zdaj navdušena.

80,7
(tehtnica v Linei Snelly)

Ali zaupas koliko to stane in kaj vse pocnejo s teboj. Hvala

Sama sem na a tretmaju in rezultati so neverjetni

New Report

Close