Najdi forum

krema, ki topi mascobo

Na spletni strani sem zasledila reklamo za nek top izdelek- kremo, ki topi mascobo- in the line. Pise, da je za to kremo ponorelo nevemkoliko slovenk in da resnicno deluje. Napisani so tudi komentarji znanih in manj znanih slovenk, ki so kremo preizkusile. Prav vse pa so z njo zadovoljne. Zanima me ali je na tem forumu ze katera poizkusila to kremo in kaksni so bili rezultati? Hvala za odgovor

Pozdravljena,

sprva bi bilo potrebno videti sestavo, vendar je ponvadi tako da določene kreme pospešijo izločanje podkožne maščobe in s tem zmanjšaojo obseg. To je kratkotrajen učinek, saj telo zopet nadomesti izgubljeno vodo, količina maščobe ostane ista, vi pa brez denarja 😉

Sebastijan

Sebastijan Nemanič www.fitnes-trener.si

tole kremo sem kupila pred meseci, mislim,da maja…naj povem, da nisem debela,športam,rada jem sicer..ampak recimo,da imam urejeno prehrano…se pa ne odrekam. Kaj naj rečem…meni obljubljenih rezultatov ni prinesla.
Za sebastijana pa so tukaj sestavine:
Sestavine, ki jih najdete v kremi InTheLine

licorice
Licorice
Licorice oz. golostebelni ali sladki koren je rastlina, ki raste v sredozemskem podnebju. Licorice aktivno znižuje kortizol, kar le še dodatno pripomore k izgubi podkožnih maščob. Gre za pomembno sestavino, ki se z Intheline Slimming kremo prenaša v podkožje in vpliva na raven podkožnih maščobnih celic, poleg tega pa učinkovito zmanjšuje nezaželene lokalne maščobe.
rhodiola
Rhodiola
Rhodiola je roža, ki raste na najbolj odročnih delih sveta, visoko v gorah. Ima številne zdravilne učinke, med drugim pa učinkovito deluje v procesu izgube podkožne maščobe, saj znižuje hormon kortizol, ki podkožne maščobne celice razvršča v predele pasu bokov, stegen in zadnjice. Gre eno izmed dveh temeljnih sestavin v Intheline kremi.
citrusi
Citrusi
Izvlečki citrusov na telo delujejo kot antioksidant in pomagajo pri izboljšanju mikrocirkulacije krvi. To pa vašo povrhnjico naredi močnejšo in bolj gladko. Citrusi poleg tega povečujejo rast keratina in beljakovin v vaši povrhnjici, s čimer je koža videti čvrsta, z nanašanjem kreme Intheline pa deluje tudi kot anticelulutna rešitev.
olje sončnic in cipres
Olje sončnic in cipres
Sončnično olje preprečuje izhlapevanje naravne vlage kože, naravno vlaži kožo, očisti kožo in zmanjšuje površinsko napetost. Rezultat je povečanje njene zmogljivosti. Sestavina v Intheline kremi je bogata z lecitinom, vitamini A, D in E ter nenasičenimi maščobnimi kislinami. Olje ciprese pa zmanjša luščenje suhe kože in deluje kot aroma za kožo.

nova
Uredništvo priporoča

uporabljam skoraj 1 mesec, nič ne topi, nič ne izgubljam kg. Sicer nisem verjela v to…pa sem vseeno poizkusila…imam 3-4 kg viška….še en potršniški prijem/beri: nateg/ po hitrem zaslužku….

Po manj kot enem mescu ne moreš pričakovati nekih rezultatov, sicer bi šlo za res kratkotrajen učinek. Verjetno bi prišlo tudi do jo-jo efekta. Jaz te kreme sicer ne uporabljam, ampak verjetno ne koristi, če ne ješ zdravo ali se ne gibaš. Verjetno je dobro poseči po vsaj eni izmed teg dveh “sestavin”.

Meni je pa tota krema vredi pomagala. Sem zgubla 6 centimetrov v dveh mescih. Pa nisem samo ležala na kavču, ampak sem tudi športala zraven. V kilogramih se ni tolko poznalo (slabe 3kg), ampak se pa zdaj ful boljše počutim aja pa strij več nimam.

kot prvo – strij več nimam – a to pomeni, da jih nimaš več kot prej ali da so te, ki si jih imela izginile – pa jade strije ne izginejo, je ni take radirke na svetu! Pa športala si zraven a bejž no zakaj potem krema? Pomen kateri daje rezultat je vedno preko takih nakupov in izdelkov napačno prikazan, ker ti obljubljajo in prodajajo nekaj, kar naj bi delovalo in kdor športa zraven ima rezultat na mizi ostali so nezadovoljni ker ne ŠPORTAJO in hopa tu je poanta idealne linije oziroma, da človek izgubi kilograme Rekreacija, Šport in ne kremice in ostali bullshit.

Joj ste kure. Trener vam je lepo napisal za kaj dejansko gre, berite!

Vse več oglaševanja vidim za to kremo Intheline po spletnih straneh. Oglašujejo jo kot Slovenski proizvod, razvit na Univerzi v Padovi….

Malo sem iz tega oglaševalskega hofa in mi je vsaj s stališča trženja jasno za kaj gre. Morda se izdelek od preteklih takih in drugačnih maž, sedaj razlikuje po tem, da ga namesto preko Topshopa na TVju, precej agresivno oglašujejo po sponzoriranih člankih na novičarskih spletnih straneh in preko družabnih spletnih omrežjih. Poudarjajo tudi da gre za Slovenski izdelek, kar je klasični marketinški trik že od pamtiveka in ga poznajo vsi Spari, Hoferji, Lidli itd. Ne pomeni pa seveda da je kaj boljši, saj vse trgovine v vseh državah oglašujejo domače, pa naj si bo to Slovenija, Italija, Avstrija ipd.

Kar pa imajo zelo slabo narejeno in kar se v bistvu pri svetovno uspešni kozmetiki dejansko prodaja, je katastrofalna embalaža. Zgledajo kot neke kitajske generične črne tube…. Kar verjetno tudi so. Iz tega se vidi da gre za precej cenen izdelek, ki ni vreden niti dobre pakunge.

Skratka se vidi iz vesolja da je tole en nateg že po načinu oglaševanja in tudi embaliranja. Prvi tak izdelek pri nas je bil pred ene 15 – 20 leti Siluet 40 iz Brazilije ali nekaj takega če se prav spomnim. Prodajal Top Shop drago kot Žafran. Ja Sandi Češko je takrat znal nategovat neizkušene ljudi…

New Report

Close