Najdi forum

Hujšam danes že 12. dan :)

Hujšan danes že 12. dan. Počutim se odlično.

V prejšnjem in v tem tednu sem vsak dan po en dan imela post, sicer pa prejšnji teden povečini solata, fižola, gazirana voda. Brez sladkarij in brez cukra. Edino čez vikend sem si malce privošča, v soboto Pizzo in kebab, v nedeljo pa hamburger.. sem pa bila na morju, veliko prehodila in tudi plavala. Včeraj pa danes sem jedla jajca in polnozornati kruh, zjutraj in zvečer, ribe v olivnem olju, čebulo.

Ne vem pa koliko sem shujšala, nimam tehtnice.

Skratka nobenih prisiljenih napisanih dijet, ki jih tukaj gor kopirate, žretja na silo. V osnovi imam zelo rada solato, fižolo, čebulo, polnozrnati kruh, jajca. Vse kar je je, da sem odvrgla iz prehrane sladkarije in sladkor, da ne žrem vem kupe hrane.

Počutim se precej manj napihnjena. Kaj mislite, koliko kil sem dala dol v teh dneh?

Jaz rečem 1 kila.

Tudi jaz rečem ne veliko morda 0.5 kg. Ampak kar pogumno naprej. Izogibaj pa se vikend variante kabab in hamburger kar zaporedoma.
Vsekakor pa ne pretiravaj iz samo zelenjavo privošči si tudi kaj konkretnega vendar v manjših količinah. Kar se tiče pa veliko plavanja in gibanja, pa ti povem iz lastnih izkušenj ko vsak dan pretečem 10 km od tega cca 6 km kar strmine pa nisem shujšala niti grama na ta račun. Vsekako je gibanje priporočljivo vendar za enega ko ni do sedaj nič gibal se mu zdi, da če gre 2x v vodo in plava do boje in nazaj veliko resnica pa je, da je to obsolutno premalo in da se temu ne more reči veliko gibanja.

nova
Uredništvo priporoča

Hahaha pol kile. mislim, da je kar več kot pol kile. 🙂

New Report

Close