Najdi forum

Program Prej/potem

Mogoče kdo pozna program Prej Potem? Izvajajo ga marsikje po Sloveniji, cena je pa sumljivo nizka. 50€ za izobraževanje, vadbo – 10 tednov. 1 predavanje in ena vadba za 5€ se mi zdi sumljivo poceni.
Je mogoče kaj drugega zadaj?

Mislila, sem, če je zadaj kaj takega, da ti potem kake izdelke vsiljujejo v prodajo. Kake dodatke ali kaj takega.

Imaš prav. Če je prelepo, da bi bilo res, potem gotovo ni res.

Zadaj se skriva Herbalife.

http://tadej.sopca.com/2012/09/01/herbalife-srecanje-in-moja-izkusnja/

(Preberi komentarje).

Škoda, sem mislila, da sem našla nekaj fajnega pa še poceni :(. Za Herbalife pa kar hvala lepa. Zanimivo pa je, da na svoji spletni strani to tako skrivajo.

Ni čisto tako črno belo, kot navajate. Sama trenutno obiskujem ta progam in je res, da je v ozadju Herbalife, vendar ti ga samo priporočajo, nihče te ne sili da ga kupiš. Jaz ga nisem kupila in ga tudi ne bo. Njihov koncept prehranjevanja je pa super. Na vsakem predavanju je druga tema in so obdelana vsa živila. Zelo nazorno in poučno ti povejo kaj jesti, kdaj jesti in koliko. Že lani sem shujšala 8 kg in se mi je totalno ustavilo. V enem mesecu odkar se prehranjujem po njihovem konceptu pa sem shujšala 2,5 kg s tem, da nisem nikoli lačna in da res za vsak obrok veliko pojem.
Katera se želi zdravo prehranjevati in se naučiti česa novega ji toplo priporočam, da obišče njihova predavanja.
Nihče te ne bo sili v nakup, le priporočajo ga.

a ne …en kup inormacij,kaj in kako jesti…potem pa še vadba……

veliko govorjo tisti o programu PREJPOTEM ,ki niso bili niti na velnes analizi niti na kaksni uri predavanja.Namrec ce ti po 1 ali 2 uri vse skupaj ni vsec oziromati ti tišijo Herbalife LAHKO REČEŠ JAZ SE NEGREM VEČ IN TI VRNEJO DENAR NAZAJ ti je to kdo povedal.Program je super in jaz jih podpiram 100%

New Report

Close