Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija lepotna kirurga onišak in fabjan (kaj pa planinšek)

lepotna kirurga onišak in fabjan (kaj pa planinšek)

Keteri lepotni kirurg od teh dveh je najboljši Onišak ali Fabjan, imata pa podobne cene, če ne celo iste.
Planinšek pa pravijo, da je ful predrag in a to drži.

Onišak se mi zdi, da je še kar vredu boljši kot Fabjan, ker ima več opisanega pri vsakem posegu, potek, okrevanje, kaj lahko po operaciji itd.
Kaj pa vi mislite.

Pa ja ne boš šparala na lastni lepoti?????

Onišak je super, preverjeno na lastnem nosu 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Fabjan je najslabši od naštetih, pa še nadut in zoprn. Misli, da je nevem kaj, pa ni.
Planinšek je najdražji in najboljši. Dela tako, da se ne vidi, učinek pa je.

kako naj vem kateri je dober, če še pri nobenem nisem bila:-)

Če bi pa rabila kaj, se pa sigurno na Planinška ne bi obrnila…..

Povem s prve roke…reskiraj malo več in vzemi Planinška. Resno, enkraten je! Videla tri nosove ter nekaj parov prsi. Kaj bi ti delala?

Zaenkrat še ne rabim popravkov:-)

Kolegica je imela nek popravek, pa ni bila najbolj zadovoljna…

Planinšek je perfekcionist. Ne vem o kakšnem posegu razmišljaš, ampak če ne želiš izpasti nenaravno, pojdi k njemu.

Fabjana pa bi se jaz izognila v veeeeeelikem loku.

popravila bi ušesa, mela bi jih čisto nazaj,
Ne morem imeti kratke frizure.

za ušesa bi šla k onišaku, a se strinjate

Tisto bi ti že Onišak naredil v redu, itak so šivi za uhljem.

Dr. Rajko Tončić, prsi in nos. Odličen.

ko sem bila stara 16 let so mi ušesa operirali v kliničnem centru, in sedaj ko sem stara 28 let mi niso ušesa všeč, ker že zmerom štrli, ne toliko kot prej, ampak je tako, da mi res ni vredu.

In bi sedaj ponovno po 11 letih pri onišaku, da bo naredil tako kot treba, pa itak, če je bilo že operirno pred 11 leti, nebi bila nič težava.

Saj to bi vprašala itak onišaka, samo, če bi še tukaj kdo vedel kaj o tem.

Opravila operacijo nosu pri Onišaku pa mi je še zdaj žal. Od vseh treh zgoraj naštetih le on nima specializacije iz plastične kirurgije temveč je otorinolaringolog. Planinšek pa je do navadnih občanov precej vzvišen in z leti tudi vse bolj ekscentričen.

…za kateri del telesa ali poseg te zaima!

Povečanje prsi, nos, odstranitev odvečne kože, liposukcija? Niso vsi odlični za vse, vsak je za nekaj specializiran….

Meni so pa ravno izdelki tastarejšega Fabjana, ne tamlajšega ok. Sem videla nekaj njegovih povečav dojk – odlično, s kapljičastimi vsadki, se po 5-7 letih sploh ne opazi, da imajo povečane prsi. Tamladi pa baje nima take umetniške žilice ali pa ima še premalo kilometrine 🙂
Pri ostalih pa mi niso všeč, če uporabljajo okrogle vsadke, torej neanatomske -zgleda kot okrogle rokometne žogce na shiranih teleščkih – sploh pri tamlajših, ki še niso rodile, že na daleč opaziš v kopalkah, da imajo povečane prsi. To je slaba reklama za kirurga!

Ena spodaj je v enem stavku odlično zapisala za Planinška – če si navaden smrtnik…… Hmnja, je poseben, zelo zelo zelo poseben človek, osebno nebi nikoli šla k njemu na posvet in poseg, nebi mogla razgaliti ne svoje osebnosti ne telesa pred njim, nikakor. Preveč deviantna oseba je za moja prepričanja in mojo realnost.

Dr. Krešimir Božikov, strokovno in osebnostno, preverjeno.

Ena spodaj je v enem stavku odlično zapisala za Planinška – če si navaden smrtnik…… Hmnja, je poseben, zelo zelo zelo poseben človek, osebno nebi nikoli šla k njemu na posvet in poseg, nebi mogla razgaliti ne svoje osebnosti ne telesa pred njim, nikakor. Preveč deviantna oseba je za moja prepričanja in mojo realnost.[/quote]

Ne sodi po tem kar vidis v medijih… Planinšek je ena krasna dušica, resda malo posebna ekscentrična ampak tako kot on dela s svojimi pacientkami ne dela nihče. Blazno prijeten in preprost je, resnično se posveti pacientu in mu prisluhne, tudi po operaciji ne zbeži ampak je vedno na voljo za vse težave, vprašanja ,ki se dogajajo ljudem po posegih, kar je blazen plus!!
Koliko zdravnikov je pripravljenih zaupat pacientom ob odhodu svoj mobilni, na katerega ga lahko pokličeš tudi ponoči, če te kaj skrbi ali boli. Mislim da jih ni veliko.Kar pogumno k njemu na posvet, mislim da te bo prepričal, s strokovnostjo in človečnostjo.

Ena spodaj je v enem stavku odlično zapisala za Planinška – če si navaden smrtnik…… Hmnja, je poseben, zelo zelo zelo poseben človek, osebno nebi nikoli šla k njemu na posvet in poseg, nebi mogla razgaliti ne svoje osebnosti ne telesa pred njim, nikakor. Preveč deviantna oseba je za moja prepričanja in mojo realnost.[/quote]

Ne sodi po tem kar vidis v medijih… Planinšek je ena krasna dušica, resda malo posebna ekscentrična ampak tako kot on dela s svojimi pacientkami ne dela nihče. Blazno prijeten in preprost je, resnično se posveti pacientu in mu prisluhne, tudi po operaciji ne zbeži ampak je vedno na voljo za vse težave, vprašanja ,ki se dogajajo ljudem po posegih, kar je blazen plus!!
Koliko zdravnikov je pripravljenih zaupat pacientom ob odhodu svoj mobilni, na katerega ga lahko pokličeš tudi ponoči, če te kaj skrbi ali boli. Mislim da jih ni veliko.Kar pogumno k njemu na posvet, mislim da te bo prepričal, s strokovnostjo in človečnostjo.[/quote]

Ahh, prosim te lepo, no. Vsak svojega konja hvali. Ne pozabi, da vsaka stranka plača estetskemu kirurgu za storitev, ki mu jo opravi. In logično je, da za tiste, ki se bojijo, ki imajo eventuelne komplikacije, morajo imet nek kontakt tudi sredi noči – tudi drugi kirurgi ga dajejo in se oglasijo, če je klic pacienta, ki so ga operirali, ker je to v estetski kirurgiji kar praksa, brez skrbi. Je pač dejstvo, da je vsak pacient, ki ga je operiral njegova hodeča skulptura in reklama, zato je potrebno poskrbeti, da se ne širi slaba reklama, da če so komplikacije, da se jih poizkusi rešiti, če ne gre za zavrnitev telesa in če gre za površnost ali neupoštevanje želja znotraj zmožnosti praavil estetike. Ampak, kot že napisao: saj iamo ljudje napisati pravico, da se pač nebi vsakemu zaupali v preobrazbo, če nam človeks svojim estetskim dletom in svojo percepcijo ni sprejemljiv, pa spoštuj in razumi tudi ti.

Pozdravljene,

sama se zadnje čase premišljujem ,da bi si dala popravit trebuh in prsi,saj po štirih porodih,ni več tako kot bi moralo biti.Prosim,če je katera opravila oba posega skupaj,naj mi pomaga k lažji odločitvi pri izbiri
plastičnega kirurga.(Planinšek,Božikov,Fabijan….)
Ne poznam nobene ali pa se nobena noče pohvalit.
Vsaka informacija je dobrodošla.

New Report

Close