Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija Vaše mnenje glede kirurgov?

Vaše mnenje glede kirurgov?

Pozdravljeni

Odločam se za operacijo, pa me zanimajo vaša mnenja glede kirurgov, izkušnje…Kateri vam je bil res všeč ali tudi ne? Zelo bom hvaležna za kakšno mnenje. Zanima me pa tudi, če je kdo imel izkušnje z dr. Testenom ali dr. Čoklovo? Hvala.

z obema, definitivno dr čoklova

Pozdravljena,

jaz imam izkušnjo samo z enim kirurgom in to je moderator tega foruma, dr. Božikov.

Rezultat posega, ki ga je opravil je več kot izvrsten. Sem zelo zadovoljna in če bi se v prihodnje spet odločala za kakšen poseg, bi bila izbira kriruga brez dvoma enaka.

Poleg strokovnega dela, cenim njegovo razpoložljivost in pripravljenost odgovoriti na vsako vprašanje (pred in po posegu). V času hospitalizacije pa njegovo skrbnost.

Priporočam.

Lp

P.S: pa še simpatičn in luštn je 🙂

nova
Uredništvo priporoča

dr. Čoklova je bila v mojem primeru zelo prijazna, dokler se nisem vrnila s problemom. Potem je dajala občutek, kot da sem ji odveč. Češ ona ni kriva za mojo napako. In napaka je ostala, sedaj iščem kirurga, ki bi to popravil. (sestro lahko prehvalim po dolgem in po čez, brez ene pripombe, res samo pohvale).

pišeš, da ni kriva za TVOJO NAPAKO – čigava napaka je bila torej – na strani dr, ali se ti morda nisi ravnala po kakih navodilih ali kaj podobnega?

ljudje navadno odgovarjamo za svoje napake…

Ja tudi jaz definitivno Dr. Božikov, in prav vse kar je napisla Matajjaa, je res………………

Hvala, res za vaše odgovore, čimveč izkušenj in pozitivnih in negativnih komentarjev si še želim, če seveda kdo želi deliti z menoj.
Draga, Sandry, kaj pe je bilo narobe? To ni lepo! Želela sem ti pisati prek zasebnega sporočila, pa ne morem. Mi lahko prosim kak mail posreduješ?
Hvala vsem!!

..

Zdravo.
Moja izkušnja je taka, da preden sem se odločila za operacijo je bilo vse oh in sploh, važno da plačaš, ko pa se vrneš nazaj s težavo, za katero meniš, da je kriv doktor, si jim pa odveč. Tudi na moja vprašanja, zakaj tako, itd…ni bilo posluha. Sedaj iščem drugo mnenje. Saj ne bi bila slabe volje, če bi si zdravnik vzel čas in odgovoril na moja vprašanja in mi jih argumentiral. Pa saj nismo samo trapaste “babe”, ki si dajo nekaj popraviti. Moj denar je ravno toliko vreden kot od neke medijske zvezde. Občutek imam, da se tam bolj potrudijo.

Lep pozdrav
Firbčna

Hoj!

Glede kirurgov imam kar nekaj izkušenj. Jaz sicer z Dr. Čoklovo nisem imela problemov, toda če je prišlo med vama do konflikta, potem v njej ne boš več našla zaupanja. Toplo pa ti priporočam da se obrneš na zelo dobrega zdravnika to je Dr. Božikov. Tudi pri meni je prišlo do problemov po op. ampak sva jih tudi rešila brez problemov in njegove slabe volje. Zelo uredu zdravnik je, ki se zavzame za vsakiga pacienta pa naj bo reven ali bogat ;). Upam da sem ti kaj pomagala. Lp. Klavdija

Hoj!

Glede kirurgov imam kar nekaj izkušenj. Jaz sicer z Dr. Čoklovo nisem imela problemov, toda če je prišlo med vama do konflikta, potem v njej ne boš več našla zaupanja. Toplo pa ti priporočam da se obrneš na zelo dobrega zdravnika to je Dr. Božikov. Tudi pri meni je prišlo do problemov po op. ampak sva jih tudi rešila brez problemov in njegove slabe volje. Zelo uredu zdravnik je, ki se zavzame za vsakiga pacienta pa naj bo reven ali bogat ;). Upam da sem ti kaj pomagala. Lp. Klavdija

Zdravo

tudi jaz imam zelo slabe izkušnje z plastičnim kirurgom
imam brazgotine
liposukcijo mi je računal – odvzel pa skoraj nič maščobe
njegov izgovor je bil da ni šlo in da bi morala iti še enkrat na vibracijsko liposukcijo
da pa bi se opravičil, me naročil na nov poseg, vrnil denar pa ni ne duha ne sluha
tudi jaz iščem drugo mnenje a komu naj zaupam?
najprej so bili vsi prav osladni po posegu vse ok
ko pa sem se obrnila na njih z tako imenovano reklamacijo
pa tudi slišat nočejo.

LP nezadovoljna

A se je katera odločila še za koga drugega razen dr. Čoklove in dr. Božikova?
Kaj pa Klinični center, ima kdo izkušnje z njimi (dr. Ahčan)?
Hvala za informacije.

Bila pri dr. Ahčanu…in grozno razočarana nad rezultatom in njegovim odnosom.

Kaj pa prof. Arnež? Ima kdo izkušnje z njim?

Se absolutno strinjam. Dr. Božikov je izredno strokoven in preprost človek.

Pozdravljene,
sem nova tem forumu, čeprav ga prebiram že veliko časa. Želim vam opisati mojo pozitivno izkušnjo z dr. Božikov.
Lahko samo potrdim, kar ste nekatere že napisale – je enkratna oseba, prijazen, spoštljiv in vedno na razpolago za kakršno koli dodatno (pa čeprav morda “neumno”) vprašanje. Že po prvem obisku sem mu nemudoma zaupala in se takoj odločila, da bom poseg opravila pri njem.
Najprej sem sicer bila na pregledu pri dr. Testenu (prehiter, površen, rutinski in absolutno dražji). Največja razlika pa je bila pri načinu izvedbe posega. dr. Božikov mi je namreč predlagal vse obratno, kar mi je predlagal dr. Testen (pa mu sploh nisem omenila, da sem bila tudi v MB). Na koncu se je izkazalo, da je dr. Božokov postopal pravilno in manj rizično.
Tudi po posegu je bil na razpolago takorekoč vedno!
Rada pa bi tudi pohvalila osebje na UKC, vse sestre so bile prijazne in razumevajoče za moje “jokanje” nad bolečino.
Toplo priporočam dr. Božikov in UKC!

pozdravljene,da ne hvalimo samo dr.Božikova imam tudi jaz lepe izkušnje v KC. to je dr.Andrej Repež.

Opravil vrhunsko,ob problemu,ki je nastal (ne po njegovi krivdi )me je sprejel in spremljal potem isto,kakor na prvem pogovoru.Vsak trenutek,ki ga je imel je uletel v sobo,da vidi,kako se počutim.

Prijazen,strokoven in kar je najvažnejše Je človek. Kar sabo bi ga odpeljala domov :-))

Za dr.Božikova lep pozdrav,videla sem ga na oddelku.Imamo lepe zdravnike,ni kaj :-))))))))

Kaj mi lahko poveste kaj o cenah pri nas(dr.božikov……..) in če ima kdo kako slabo iskusnjo z tujino,Sama razmišljam z Beogradom.
lp Smrketa

eh,takih vprašanj nikoli ne bom razumela. dr.Božikov ni vedeževalec,da bi uganil,kaj tebe zanima’? obraz,stegna,trebuh,? nadlahti?

Razlika je v ceni seveda,ne velika.Ko boš imela kontrole,se boš vozila v Beograd’?

Ko se bo kaj zakompliciralo,boš šla do Beograda,da ti mimogrede spunktirajo en hematom?

Če se na enem delu ne bo dobro zacelilo boš skočila do Beograda,da ti popravijo ta delček? mati mila,malo razmisli……to ni samo poseg in je konec vsega,sama sem imela komplikacije in sem komaj do kliničnega šla 7 km

Pa ne misli,da te bodo zdravili tu,če boš imela kake težave.Vsak normalen zdravnik te bo poslal k tistemu ,ki ti je to delal.To vem iz osebnih izkušenj,ker sem si zobe dala preobleči v tujini.

Naredila mi je prelepe prevleke.Ampak….. ko mi jih je dala gor se je cement(lepilo) zavleklo i strdilo pod dlesni. Potem so začele krvaveti….ker je cement dvignil dlesen ob VSAKEM zobu zgoraj. Poseg operativen, 22 šivov med vsakim zobom,pa ti vidi,kako se boš odločila……srečno

New Report

Close