Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija Povečanje prsi

Povečanje prsi

Najprej lep pozdrav vsem skupaj!

Že kar nekaj časa razmišljam o povečanju prsi, saj nikoli nisem bila zadovoljna z njihovo velikostjo. To sem si vedno želela narediti, nažalost pa je vedno ostalo le pri željah, saj nisem imela poguma, da bi se v to podala. Poleg vsega pa sem vedno imela nekakšno fobijo pred bolnišnicami, operacijami…Vendar pa je prišlo do tega, da je v zadnjih nekaj mesecih vse skupaj postalo že zelo resno v moji glavi in sem se odločila, da le naredim ta koram v svojem življenju. Zanimajo pa me vaše osebne izkušnje s kliniko dr. Fabjana v Kranju, saj bi tam tudi opravila poseg. Nekatere ženske so imele nekaj za povedati čez njega o sami kvaliteti pa tudi izgledu prsi po operaciji, medtem ko so bile tudi pozitivne izkušnje. Zanima pa me še kako je sedaj v današnjem času z vsadki samimi, glede na to, da vse skupaj že zelo napreduje…za koliko času naj bi se vsadke imelo, po koliko letih jih je treba zamenjat (v kolikor poteka vse vredu…). Na kaj je treba biti še posebej pazljiv, kako je potem s fizičnimi aktivnostmi…imam namreč tudi tako službo kjer se je treba kar namigati z rokami itn…če mi lahko poveste kar čimveč informacij, ki so nujne, ko se odločiš za tak poseg, plus osebne izkušnje, mnenja….Hvala in lp!

Pozdrav!

Hja, veliko nas je nezadovoljnih s svojimi prsmi… Tudi jaz že dolgo razmišljam o tem in ja, tudi mene vedno bolj mori. Problem je le v plačilu samem, zato sem iskala tudi druge rešitve in ena izmed njih, ki privlači, je vsekakor tale: http://www.cvrste-prsi.com/index.php?cPath=29.
Kar pa mene izredno zanima, pa je, ali je to res možno, ali je samo še eden izmed mnogih nategov in če deluje, zakaj potem ni bolj znano?!!

V pričakovanju odgovorov……….lep dan vsem skupaj!

Moje laično, nezdravniško mnenje (tudi sama nameravam opraviti to operacijo): če si tega resnično želiš, pojdi čimprej in si uresniči sanje. Dejstvo je, da je večina žensk s posegom zadovoljnih in precej samozavestnejših. Bodi pa pripravljena, da se bo večina ljudi (vsaj tako je pri meni) proti operaciji in te bodo skušali prepalamudit, prepričat, da to ni ok … Nikar se jim ne daj (in njihovim dvojnim merilom: sami se slinijo nad ogromnimi prsmi, se delajo ultraliberalne in brez predsodkov, so pa proti nekemu normalnemu povečanju prsi, ki lahko ženski spremeni življenje na bojše), saj gre za tvoje življenje in telo. Večina Slovenk si poveča na povsem normalno in skladno velikost, naravnega izgleda in s tem ni nič narobe!!!!. Gre za varen, rutinski poseg. Pri večini ne gre za neko preseravanje, ampak zgolj željo po izboljšanju kakovosti življenja. Samo enkrat se živi, enkrat si mlada in izživi se samozavestno! Če ti do pri tem pomaga operacija, zakaj pa ne. Pa pustimo tiste stavke, da je najpomembnejša notranja lepota – saj vsi vemo, kako danes to ni res.
,
Za izbiro kirurga je najbolje, da si ogledaš slike povečanih prsi, greš na posvete ,,, In boš tako videla, kateri dela po tvojem okusu. Na izbiro imaš velikost vsadka (od tega cena ni odvisna), kapličasto, okroglo obliko … Mislim, da se najpogosteje dela rez pod mišico. Se pa sama za Fabjana ne bi odločila. Vsadke je potrebo zamenjati po 10 – 15 letih.

Po operaciji si seveda nekaj časa (mislim da približno 2 tedna) bolj revčka in potrebuješ pomoč, fizična aktivnost je odsvetovana. Približno 6 tednov moraš nositi poseben modrček.

Sicer pa se o tem toliko piše po vseh forumih, da ni vrag, da ne bi našla še več informacij. Srečno.

nova
Uredništvo priporoča

pikamaks,

za povečanje prsi zagotovo pomaga edino operacija, vse ostalo je lafifari ali pa ima razne škodljive stranske učinke in pomaga samo, dokler jih jemlješ, je pa hudičevo drago … Logično pomisli: če bi te zadeve pomagale, nobena ne bi imela težav z majhnimi prsmi. Poleg tega so to neraziskane zadeve in ni nujno, da so varne za tvoje telo (razni zvarki itd. ti lahko poškodujejo jetra). Nobene masaže, nobene tablete ti ne bodo pomagale. Mogoče pomaga samo povečanje telesne teže 🙂 pa še to ne nujno vsem ženskam … pravzapav se ponavadi ravno tistim, ki s(m)o že tako malo obdarjene, povečanje teže in kontracepcijske tablete nimajo nekega vpliva, ker pač nismo nagnjene k pridobivanju mačšobe na ta predel.

Operacija pa je dokazano varen, rutinski poseg, ki lahko da izjemne in naravne rezultate. pri katerih nihče niti opazil ne bi, da so umetne 🙂 (sploh, če ne pretiravaš – mislim, da si večina žensk pri nas povečuje na košarico C – D, nekatere celo samo na B – tako da, operacije pri nas zagovotovo niso preseravanje in so nekaj čisto drugega kot npr. v Ameriki, kjer so pa čisto neki drugi standardi in si ženske izbirajo bistveno neokusno prevelike vsadke.

Torej, če si tega želiš, začni čimprej šparat 🙂 In se ne obremenjuj s tem, “kaj bodo rekli sosedje” 🙂 Mislim, da lahko odplačuješ na obroke. Srečno!

Groza kakšno razmišljanje imaš … Brez besed … Ženska bi se morala sprejeti takšna kot je in da – tudi majhne prsi so lepe in da, tudi majhne prsi so všeč moškim!

Kje pa sem jaz napisala, da majhne prsi niso lepe? Uh, groza mi je tega foruma, kr ti naprtijo tisto, česar sploh nisi napisal. Če je ženska zadovoljna z majhnimi ali nič prsi, super (v postu sem pisala predvsem o normalnih povečavvah. Če pa ni, pa je pomojem bolje (in zgoraj sta pisali dve, ki si želita operacije, vendar imata pomisleke), da gre na operacijo kot pa da se “sprijazni”, pomalem pa razmišlja o težavi še naprej. Tudi jaz še zdaleč nimam velikih.
Kako misliš, da se pa počuti ženska, ki nima popolnoma nič?

Ti si očitno tako proti tej operaciji ,,, Zagotovo imaš sama super nadpovrečno velikost – ker te so ponavadi najbolj nastrojene proti operaciji, ker ne morejo razumeti, kako se počutijo ostale.

Da, majhne, drobne in čvrste prsi so lepše,kot velike in povešene. Vendar,če jih nič ni….pa je druga pesem. Ne pisati traparij v stilu..kar ti je dala narava,………ker narava nam je dala tudi estetske kirurge!

New Report

Close