Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija Kaj vi menite g.Aleš?

Kaj vi menite g.Aleš?

Pozdravljeni!

Vem, da je bilo o povečanih prsih že veliko govora, pa vseeno vas prosim, če mi lahko prisluhnete. 🙂

Zanima me, kakšno je vaše mnenje- namreč sama imam 75 B, čeprav se mi zdi, da so kar majhne prsi. Npr. ko sem jemala kontracepcijske tablete, so se mi prsi kar lepo povečale. Po prenehanju pa se mi zdi, da so se mi zmanjšale pod mejo, ki sem jo imela prej 🙁 Namreč nisem nek fanatik glede velikosti prsi. Rada bi, da bi izgledala ženstveno, čeprav je 75 B neka normalna meja, vem. Tudi oblika ni slaba, saj se veliko ukvarjam s športom,tako da je ok.
Rada bi pa imela nekje 75 C .

Stara sem 22 let, in me zanima kako to vpliva na nosečnost. O tem še ne razmišljam ampak me zanima vnaprej. Kako to vpliva na dojenje in na obliko prsi po dojenju. Nočem,da bodo prsi pol izledale grdo.
Koliko stane ta poseg? Ali dobim certifikat vsadkov? Ali se vidi brazgotina na prsih ali kdaj dokončno izgine?Saj nisem premlada za povečavo? Denar se da na “roko” ali nakaže prek banke ali kako??

Hvala!
Nadja

Živijo

Če ste z velikostjo prsi nezadovoljni, jih lahko z vsadki povečamo. Leta niso ovira :). Prav zaprav ste v za operacijo primernih letih.

Prsi – žleze dojk so hormonsko zelo reaktivno tkivo. Vsak mesec v plodni dobi se pripravljajo na nosečnost in nato z menstruacijskim ciklusom splahnijo. Kontracepcijske tablete vsebujejo hormone , ki fiziološki ciklus zmotijo in vplivaho tudi na tkivo žlez.
V nosečnosti in pri dojenju žleza opravlja svojo fiziološko funkcijo, je metabolno zelo aktivna, dojki sta zato nabrekli. Nabrekanje je različno od ženske do ženske. Stanje po koncu dojenja je odvisno od lastnosti vaše kože, vezivnega tkiva dojk in reakcije žlez. Poleg mlečnih žlez je v dojki precej maščevja. Če se zredite se tudi dojki povečata in obratno.

S pravilno vstavitivjo protez dojenja ne oviramo, saj je proteza pod žlezo ali celo pod veliko prsno mišico. Vsi boljši proizvajalci dajejo za proteze certifikat in garancijo.

Rezi skozi katere vstavljamo protezo so v gubi pod dojkami, v spodnji polovici kolobarja prsne bradavice ali v pazduhi.
Brazgotine so dolge nakaj centimetrov in vidne celo življenje. Prvih neka mesecev do leto dni so bolj opazne nato zbledijo. Brazgotine postavljamo tako, da so skrite v gube, pod pazduho ali mejo med obročem prsne bradavice in kožo in ne motijo izgleda dojke.

Na naši kliniki dobite predračun, glede na objavljeni uradni cenik. Plačate ga z nakazilom. Vsadke je potrebno plačati posebej. S kirurgom se dogovorite za tip, velikost in obliko vsadkov cena le teh je v predračunu posebna postavka.

Tkivo dojk se kljub vsadku z leti spreminja tako, da ni moč izključiti še kakšnega estetskega posega v kasnejših letih.

Aleš

New Report

Close