Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija Upadel obraz zaradi izgube teže

Upadel obraz zaradi izgube teže

Pozdravljeni!

V zadnjem letu sem izgubila okrog deset kilogramov. Kljub temu, da to ni veliko teže se to zelo pozna na mojem obrazu. Lička so upadla, motijo pa me predvsem nasolabialne gube, ki so zelo poglobljene in mojemu obrazu dajejo postaran videz (stara sem šele 27 let) – skratka obraz ima preveč kože, premalo volumna ali oboje.

Razmišljala sem že o filerjih, pa me precej skrbi redek stranski učinek – slepota. Na istem forumu (v temi iz leta 2012) sem zasledila, da so za nasolabialne gube primerni filerji, ki trajajo samo 6 mesecev – je možno uporabiti filerje, ki trajajo dalj časa (v isti temi je namreč pisalo, da filerji za lička trajajo do 48 mesecev)?

Prav tako sem zasledila različne postopke z ultrazvokom in IR tehnologijo – za učvrstitev kože. So te dobra izbira za nekoga, ki ima že tako malo volumna v obrazu, glede na to da obstaja možnost, da topijo maščobo.

Hvala za odgovor.

polnila za nasolabialne gube trajajo eno leto in pol.
ne ni nevarnosti slepote.filerji,ki se hitro razgradijo so najbolj varni.
to kam si jih daš je tudi odvisno kako hitro se razgradijo.
za brado so dalj in trajajo 2 leti medtem ko so za podočnjake mehkejši kjer se najhitrejše.
pri 27 si še premlada za polnjenje lic.najbolj pomembno je to,da si daš v nesolabionalne gube.
te so res najbolj očitne.
poleg tega bi si pa mogla dati tudi botoks.ker po opisanem jih imaš tudi tam.
sem bila jaz na istem kot ti le da sem jaz shujšala šele pri 30.
z estetiko sem pa začela prepozno šele po 35.
žal sem jih že takrat imela ampak jih nisem videla.se pač nikoli nisem veliko gledala v obraz.
tako če se hočeš res zrihtati razmišljaj še o botoksu ker prej začneš boljše je.
botoks je za vrhni del obraza medtem ko so polnila za spodnji.
je pa to kar strošek.sploh na začetku.predusem polnila.nato pa samo 1-2 letno dodajaš manjšo količino.
medtem ko je pri botoksu tako da je čez čas učinek daljši.
glede LASERJEV:ne bodo ti zgladili že očitnih gub.mogoče tiste,ki jih niti vidiš ne.

New Report

Close