Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija Injekcijska lipoliza

Injekcijska lipoliza

Pozdravljeni,

Zaradi maščobnih oblog oz. celulita na zadnjici in stegnih (jahalne hlače) si želim opraviti tovrstni poseg. Prvič zato, ker se klasične lipolize izjemno bojim (na splošno se bojim vsakršnih posegov, četudi gre samo za puljenje zoba naprimer), drugič pa zaradi finančnega vidika. Dve leti že tuhtam ali ja – ali ne. Sem normalne postave – 172 cm, težo imam v povprečju vedno nekje okoli 60 kg (+/- 2kg glede na letni čas – pozimi običjano več, poleti manj). Oblika postave je hruškasta. Se dokaj redno rekreiram (vsak dan vsaj 0,5-1 ure hitre hoje, ob toplih mesecih tek, kolesarstvo,plavanje), zdravo in zmerno jem. Preizkusila sem tudi vse možne “home-made” metode odpravljanja celulita, ampak geni so pač geni. Ne gre stran. Prebrala sem že skoraj ves internet glede injekcijske lipolize, vendar konkretnih izkušenj s strani “pacientk” na internetu ne najdem – ne na našem ne na tujem spletu.

Zanima me, ali je dejansko ta metoda liposukcije uspešna, ali so rezultati zadovoljivi, ali je potrebno poseg ponavljati – kolikokrat (običajno, v povprečju) Primerjava rezultatov injekcijske lipolize proti klasični liposukciji? Zelo vesela bi bila informacije s prve roke.

Hvala in lepo pozdravljeni.

New Report

Close